4-А класс

Классный руководитель - КОПАЧЕВСКАЯ Лариса Васильевна

 

Доступно для родителей после регистрации на сайте:
○ Список предметов
○ Расписание
Возраст     Принято
9-10 9

Новости класса

image

Учнi 4-А класу привiтали матусь з 8 березня

Картопля...такий відомий усім, банальний продукт. Здається, що цікавого можна придумати з картоплею, тим більше на святкування 8-го березня. А ось і можна!
Учні 4-го класу підготували для своїх матусь чудову вікторину, де головним атрибутом всіх конкурсів була саме картопля. Ще й залучили своїх мам до участі у змаганнях, що стало для них справжньою несподіванкою.
Організували дві команди "Хлопчиків" (учні 4-го класу) та "Дівчатка" (матусі хлопців). Учасники обох команд змагалися у спритності, влучності та кмітливості. Вони і саджали картоплю, і викорінювали бур'ян, і змагалися з колорадським жуком, і, врешті, збирали врожай - все як на справжньому городі. Зрештою, у нелегкій боротьбі перемогла команда "Хлопці". Проте, як справжні джентельмени, вони присвятили свою перемогу матусям та віддали свої призи.
І, звісно, не обійшлося без пісень і танців, присвячених привітанню матусь і бабусь із чудовим весняним святом- 8 березня.

Бiльш детальний фотозвiт на нашiй сторiнцi у Фейсбук https://www.facebook.com/uvkgarmoniya/photos/pcb.537887043256187/537886026589622/?type=3&theater