uk
Робочі зошити для дітей і матеріали для батьків і педагогів до програми

Робочі зошити для дітей і матеріали для батьків і педагогів до програми "Я, моя сім'я і мої сусіди" спеціального курсу "Культура добросусідства". Частина I

12.01.2020
678

Робочі зошити для дітей і матеріали для батьків і педагогів до програми "Я, моя сім'я і мої сусіди" спеціального курсу "Культура добросусідства" були розроблені у 2006-2007 рр. і адаптовані у період  2015 по 2019 рр. експертами Інформаційно-дослідного центру "Інтеграція та розвиток" за участю фахівців обласних інститутів післядипломної педагогічної освіти.

Кожен з посібників створений відповідно до програми "Я, моя сім 'я і мої сусіди" спеціального курсу "Культура добросусідства". Посібник призначений для проведення системної роботи з розвитку громадянської і мікжультурної освіти, формування соціальних компетентностей, навичок конструктивної комунікації й успішної взаємодії у колективі; дає змогу урахувати регіональні особливості природнього і культурного ландшафту кожного з регіонів країни. Зошит може бути використаний також як методичний посібник для батьків і педагогів для організації роботи здобувачів/здобувачок освіти з 1 до 5 класу в загальноосвітніх навчальних закладах - на уроці, під час ранкових зустрічей і годин спілкування, на батьківських зборах, у гуртках і вдома.

 http://surl.li/mnar