uk en
Наші співробітники

Інформаційно-дослідний центр «Інтеграція та розвиток» (IDCIR) було створено у 1997 році. З 2014 року IDCIR базується в Києві та працює по всій Україні. Місією організації є сприяння розвитку відкритого громадянського суспільства, демократичних відносин в мультикультурних і розділених суспільствах, переважно через формальну, неформальну освіту та освіту дорослих. Організація співпрацює з представниками усіх структурних рівнів системи освіти, місцевими органами влади, засобами масової інформації, установами культури, місцевими та міжнародними НУО, внутрішньо переміщеними особами, етнічними громадами та організаціями, іншими зацікавленими сторонами.

ЄВГЕН ЗАБЛУДОВСЬКИЙ
ЄВГЕН ЗАБЛУДОВСЬКИЙ
Голова правління організації

 Євген Заблудовський - голова правління громадської організації “Інформаційно-дослідний центр “Інтеграція та розвиток”, освітній та соціальний підприємець; співзасновник та ідеолог Школи підприємництва та лідерства для дітей та підлітків MBA Kids International; співзасновник громадського ресторану Urban 500; співзасновник івент-консалтингового проекту з бізнес-освіти для дорослих MBA Field; креативний розробник навчальних програм з підприємництва та навичок особистісного розвитку для дітей та підлітків; тренер та сертифікований консультант з профорієнтації для дітей та дорослих; консультант з організації освітнього простору.

Коло інтересів: глибинна трансформація та еволюція сенсів в українській освіті; розвиток ціннісно орієнтованої, патріотичної та особистісноцентричної освіти в Україні; створення та менеджмент освітніх проектів; профорієнтація підлітків; дитяча психологія; політична освіта молоді та підлітків; збереження та поширення традиційної української культури; екологія та збереження навколишнього середовища; родинний туризм.

Контакт: zhan2309@gmail.com

МАРГАРИТА АРАДЖИОНІ
МАРГАРИТА АРАДЖИОНІ
член правління організації

Маргарита Араджионі - член правління організації, кандидат історичних наук, керівниця творчої групи та авторка ідеї створення інтегрованого курсу міжкультурної та громадянської освіти «Культура добросусідства», менеджерка освітніх проектів організації, тренерка в освіті дорослих.

Коло інтересів: міжетнічні відносини, конфліктологія; розвиток міжкультурної, громадянської та миротворчої освіти в Україні для дітей та дорослих; музейна педагогіка, культурно-освітній туризм; менеджмент дослідних та освітніх проектів; етнічна історія, культура національних меншин Півдня України, зокрема Криму. Елліністика і греки в Україні та Причорномор’ї.

Контакт: margarad24@gmail.com

НЕЛЯ ЛИСЕНКО
НЕЛЯ ЛИСЕНКО
координаторка освітніх проектів

Неля Лисенко – координаторка освітніх проектів організації, психологиня, тренерка з методики роботи за курсом «Культура добросусідства»

Контакт: nelyana_lys@bigmir.net

ЛІЛІЯ ЛЕЩЕНКО
ЛІЛІЯ ЛЕЩЕНКО
координаторка освітніх проектів

Лілія Лещенко – координаторка освітніх проектів організації, викладачка новогрецької мови

Контакт:  liliyaleschenko@gmail.com