uk
ВІТАЄМО ЗІ СВЯТОМ!

ВІТАЄМО ЗІ СВЯТОМ!

07.03.2021
263

Міжнародний день боротьби за права жінок і міжнародний мир  рішенням ООН від 1977 року відзначається саме 8 березня. Це свято –  символ боротьби проти сексизму та гендерної нерівності, це привід підняти важливі для жінок соціальні питання та залучити громадськість до їх вирішення. Це день жіночої солідарності  у боротьбі за повні політичні, економічні та соціальні права. Сьогодні наші погляди перекликаються з настроями жінок початку минулого століття, часу, коли зародилося бажання говорити про нерівноправність, активно діяти та змінювати суспільство.

Знаємо, що наші освітянки - представники команди «Культури добросусідства» - в своїх громадах та спільнотах не лише ініціюють зміни, а й просувають і втілюють їх у життя. Ви є тими, хто, завдяки своїй професійності, мудрості, наполегливості, духовній щедрості, активній життєвій позиції  сприяють збереженню миру, порозумінню та стабільності. І за це вам – щира вдячність!

Наснаги вам, натхнення, кар’єрного зростання, впевненості в своїх силах, креативних  ідей  та блискучих досягнень  на обраному шляху! І нехай в житті буде простір для творчості, звершень, безперервного вдосконалення і необхідні для цього ресурси!