uk
ЖИТТЯ В СТИЛІ ЕКО З ІРИНОЮ САНКОВСЬКОЮ

ЖИТТЯ В СТИЛІ ЕКО З ІРИНОЮ САНКОВСЬКОЮ

01.11.2020
226

ГО «Інформаційно-дослідний центр «Інтеграція та розвиток»  запрошує Вас на онлайн тренінг «Життя в стилі ЕКО» від Ірини Санковської (м. Київ),  тренерки численних міжнародних екологічних проектів.

 Тренінг відбудеться 10 листопада, у вівторок, з 18:00 до 21:00. У вступній частині зустрічі ви дізнаєтесь  про екологічні проблеми сьогодення та причини їх виникнення. У практичній частині тренінгу будуть надані рекомендації, продемонстровані зразки активностей і вправ, які необхідні у повсякденному житті в «стилі еко». Крім того,  учасники зможуть скласти індивідуальну калькуляцію економії власних коштів і природних ресурсів.

 Максимальна кількість учасників – до 20 осіб. По завершенню заходу учасники отримають сертифікат участі у тренінгу, який проводиться на платній основі.

 

 Якщо Ви зацікавлені пройти таке навчання, будь ласка, заповніть гугл - форму за наступним посиланням: https://forms.gle/j75zkCPSHkaooTtz9

і сплатить вартість участі у семінарі-тренінгу за реквізитами:

Отримувач:  ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ "ІНФОРМАЦІЙНО-ДОСЛІДНИЙ ЦЕНТР "ІНТЕГРАЦІЯ ТА РОЗВИТОК"

Код ЄДРПОУ:  25126564

Рахунок:  UA653006140000026008500299065 в ПАТ "КРЕДІ АГРІКОЛЬ БАНК", м.Київ

Призначення платежу:  За участь   Ваше ПІБ   в тренінгу «Життя в стилі Еко». Без ПДВ.

Вартість послуги:  150,00 грн.

 

Просимо звернути увагу на правильність написання в гугл-формі Вашої електронної адреси, ПІБ і телефону. У разі правильного написання Вашого е-мейлу програма надішле Вам копію заповненої Вами гугл-форми.

 Заповнюючи анкету в гугл-формі Ви підтверджуєте свою згоду на обробку своїх персональних даних в ІДЦ "Інтеграція та розвиток", а також погоджуєтеся з умовами надання освітніх послуг, зазначених в цьому рекламному оголошенні та в публічному договорі, розміщеному на сайті http://www.idcir.com.ua/

 

Чекаємо на онлайн-зустріч!