uk
В очікуванні найважливішої події року!

В очікуванні найважливішої події року!

03.02.2022
550

 

 

Шановні колеги! Дорогі друзі «КД»!

 

Рівно за тиждень відбудеться  ІX Робоча нарада з питань апробації та впровадження курсу «Культура добросусідства» в закладах освіти України!  

 

 

Вона буде проводитися в онлайн форматі з 10 по 12 лютого 2022 року на платформі Zoom з одночасною трансляцією заходу на нашому каналі You Tube.

 

Для участі в головній щорічній події для всіх симпатиків «КД» вже зареєструвалося майже 300 осіб!

Програма Наради, як завжди, буде актуальною, різноманітною, насиченою та цікавою (невдовзі ви зможете детально з нею ознайомитися).  

 

Заплановано, вже традиційно, проведення 24 сесій,  під час яких учасники будуть мати можливість поділитися своїм ефективним досвідом та напрацюваннями,  обговорити нагальні теми та плани на майбутнє; ознайомитися з   новими навчально-методичними матеріалами  та "відвідати" майстер-класи від провідних тренерів «КД» і найкращих вчителів курсу та, звичайно, розглянути плани роботи по апробації і впровадженню курсу «КД» у 2022-2023 навчальному роках.

 

 

 

IX Всеукраїнська робоча нарада з питань апробації і впровадження курсу «Культура добросусідства» проводиться Інформаційно-дослідним центром «Інтеграція та розвиток» у співпраці з Міністерством освіти і науки України у рамках проєкту «Пілотування викладання предмету "Культура добросусідства" в Новій Українській школі та забезпечення сталості його впровадження»

 

 

З нетерпінням очікуємо на онлайн зустріч, колеги та друзі «КД»!

 

 

А поки, пригадаймо найтепліші та найяскравіші моменти наших попередніх дружніх Робочих зустрічей оффлайн:)!