uk
ЗАПЛАНУЙ НАВЧАННЯ НА 2021 РІК ВЖЕ ЗАРАЗ!

ЗАПЛАНУЙ НАВЧАННЯ НА 2021 РІК ВЖЕ ЗАРАЗ!

25.12.2020
240

За минулий рік майже три сотні педагогів з успіхом пройшли інтерактивне дистанційне навчання на семінарах-тренінгах з опанування онлайн інструментами, володіння якими сьогодні є більш ніж вимога часу. Це життєва та професійна необхідність, і з цим погодиться кожний, хто за допомогою високопрофесійних тренерів ІДЦ «Інтеграція та розвиток» дізнався про те,  як цікаво та сучасно проводити заняття для дітей та дорослих за інтерактивною технологією в онлайн форматі.

В планах організації на наступний рік, надати можливість якомога більшої кількості освітян пройти подібне навчання, набути сучасні та актуальні знання та використовувати їх ефективно. І ми вже готові оголосити набір до першої тренінгової групи 2021 року! Тож, колеги, реєструйтеся!

 Семінар-тренінг буде проводитися на початку лютого за Програмою підвищення кваліфікації педагогічних та науково-педагогічних працівників для роботи у закладах освіти (за видом освітньої послуги «СЕМІНАР») «Онлайн інструменти для викладання інтегрованого курсу “Культура добросусідства”»,  розробленою фахівцями Інформаційно-дослідного центру "Інтеграція та розвиток".

 Категорія учасників - всі, хто працює за курсом "Культура добросусідства"! Педагогічні працівники(-ці) закладів дошкільної освіти, вчителі(-ки) початкових класів, вчителі-предметники середньої і старшої школи, викладачі закладів вищої освіти, методисти(-ки) і викладачі(-ки) закладів післядипломної педагогічної освіти тощо. Семінар буде надзвичайно корисним навіть тим, хто ще не знайомий  із інтегрованим наскрізним курсом виховної спрямованості "Культура добросусідства". Адже  Ви дізнаєтесь, як ефективно користуватися майже трьома десятками різноманітних онлайн інструментів і навчитеся проводити дистанційні заняття за інтерактивною технологією!

 З програмою тренінгу можна ознайомитися на нашому сайті за посиланням: https://cutt.ly/RfdZRDA

 Також тут  можна побачити список педагогів/педагогинь, які вже пройшли таке навчання, тож ви  можете розпитати своїх колег/колежанок про їхні враження.

 Навчання буде проводитися дистанційно 5 днів по 3 години у вечірній час.

А саме: 2 лютого (вівторок),  4-5 лютого (четвер-п’ятниця), 8-9 лютого (понеділок-вівторок). Початок занять о 18.00.

 По закінченню тренінгу ви отримаєте  відповідний

Для проходження навчання Вам знадобляться комп’ютер або ноутбук/нетбук, доступ до Інтернету (бажано якісного), за необхідності навушники і мікрофон, смартфон.

 Участь у семінарі-тренінгу платна і складає 400 грн.

Якщо Ви зацікавлені пройти таке навчання, просимо вас заповнити гугл-форму за посиланням: https://forms.gle/MfC3fH436rAtvCRM8

  і сплатити вартість участі у семінарі-тренінгу за реквізитами:

 Отримувач: ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ "ІНФОРМАЦІЙНО-ДОСЛІДНИЙ ЦЕНТР "ІНТЕГРАЦІЯ ТА РОЗВИТОК"

 Код ЄДРПОУ: 25126564

 Рахунок: UA653006140000026008500299065 в ПАТ "КРЕДІ АГРІКОЛЬ БАНК", м. Київ

 Призначення платежу: За участь   Ваше ПІБ   в семінарі по онлайн інструментах. Без ПДВ.

 Вартість послуги: 400,00 грн. 

 Просимо звернути увагу на правильність написання Вашої електронної адреси, ПІБ і номеру телефону. У разі правильного написання Вашого е-mail програма надішле Вам копію заповненої Вами гугл-форми.

 Заповнюючи анкету в гугл-формі Ви підтверджуєте свою згоду на обробку своїх персональних даних в ІДЦ "Інтеграція та розвиток", а також погоджуєтеся з умовами надання освітніх послуг, зазначених в рекламному оголошенні та в публічному договорі, розміщеному на сайті     http://www.idcir.com.ua/

 

 Чекаємо на онлайн - зустріч!