uk
Загроза суїциду – як розпізнати та чим допомогти?

Загроза суїциду – як розпізнати та чим допомогти?

21.09.2020
344

 Шановні освітяни, які працюють з підлітками, батьки та усі, хто цікавиться цією темою!

Інформаційно-дослідний центр «Інтеграція та розвиток» разом із провідним тренером нашої організації Андрієм Гусєвим запрошує Вас та Ваших колег на короткотерміновий онлайн тренінг  «Загроза суїциду – як розпізнати та чим допомогти?»

Під час тренінгу ви зможете знайти нову інформацію з даної теми та відповіді на актуальні питання щодо загрози суїциду: Як вчасно помітити? На що саме звернути увагу? Коли необхідно звертатися по допомогу? До кого треба звертатися? Що можна зробити самому?

Експертом з даної теми виступатиме кандидат психологічних наук Андрій Гусєв, практикуючий психолог, медіатор. Його стаж роботи в сфері надання психологічної допомоги 20 років.

Ви можете обрати зручну для Вас дату проходження тренінгу: 13 жовтня або  20 жовтня з 19.00 до 21.00.

Заповнити заявку на участь у цьому тренінгу Ви можете за посиланням: https://forms.gle/Cv8F2GLL5qq2XEdM7. Участь у заході платна  - 150 грн. за особу.

Реєстрація триватиме до 8 жовтня, але може  буде закрита раніше, якщо зареєструється максимальна кількість учасників (до 25 осіб). Після закриття реєстрації Вам будуть відправлені реквізити для оплати і технічна інформація щодо участі у тренінгу, який відбуватиметься на платформі ZOOM.

Увага! Після завершення тренінгу Ви зможете отримати лише Сертифікат участі в освітньому заході. Якщо упродовж жовтня-листопада 2020 р. ви візьмете участь щонайменше у трьох освітніх заходах нашої організації, ми готові надати Вам сертифікат підвищення кваліфікації на відповідну кількість годин (7 або 9).

Впевнені,  ця непроста тема знайде свого слухача, а надана нашим тренером інформація допоможе Вам попередити невиправне!

До зустрічі на тренінгу!