uk
ЯК

ЯК "ЖИТИ В СТИЛІ ЕКО"? НАВЧАЄМОСЬ ІЗ ІРИНОЮ САНЬКОВСЬКОЮ

24.11.2020
181

Інформаційно-дослідний центр  "Інтеграція та розвиток" запрошує Вас на онлайн тренінг екологічного спрямування «Життя в стилі ЕКО» від тренерки низки міжнародних екологічних проектів Ірини Санковської (м. Київ).

Тренінг відбудеться  11 грудня, у п’ятницю, з 18:00 до 21:00.

 У вступній частині зустрічі ви дізнаєтесь  про екологічні проблеми сьогодення та причини їх виникнення. У практичній частині тренінгу будуть надані рекомендації щодо економії природних ресурсів і здоров'язбереження, продемонстровані зразки активностей і вправ, які необхідні у повсякденному житті в «стилі еко». Крім того,  учасники зможуть скласти індивідуальну калькуляцію економії власних коштів і природних ресурсів.

Максимальна кількість учасників – до 20 осіб. По завершенню  учасники отримають посвідку (сертифікат) участі у заході, який проводиться на платній основі.

Якщо Ви зацікавлені пройти таке навчання, будь ласка, заповніть гугл - форму за наступним посиланням https://forms.gle/Liz7NDsnfqRRK5Bk8

і сплатіть вартість участі у семінарі-тренінгу за реквізитами:

Отримувач:  ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ "ІНФОРМАЦІЙНО-ДОСЛІДНИЙ ЦЕНТР "ІНТЕГРАЦІЯ ТА РОЗВИТОК"

Код ЄДРПОУ:  25126564

Рахунок:  UA653006140000026008500299065 в ПАТ "КРЕДІ АГРІКОЛЬ БАНК", м.Київ

Призначення платежу:  За участь  Ваше ПІБ   в тренінгу «Життя в стилі Еко». Без ПДВ.

Вартість послуги:  150,00 грн.

 Просимо звернути увагу на правильність написання в гугл-формі Вашої електронної адреси, ПІБ і телефону. У разі правильного написання Вашого е-мейлу програма надішле Вам копію заповненої Вами гугл-форми.

Заповнюючи анкету в гугл-формі Ви підтверджуєте свою згоду на обробку своїх персональних даних в ІДЦ "Інтеграція та розвиток", а також погоджуєтеся з умовами надання освітніх послуг, зазначених в цьому рекламному оголошенні та в публічному договорі, розміщеному на сайті   http://www.idcir.com.ua/

 

Чекаємо на онлайн зустріч!