uk
ВДОСКОНАЛЮЄМО НАВИЧКИ ПСИХОЛОГІЧНОГО ВІДНОВЛЕННЯ. ВАЖЛИВО ДЛЯ КОЖНОГО!

ВДОСКОНАЛЮЄМО НАВИЧКИ ПСИХОЛОГІЧНОГО ВІДНОВЛЕННЯ. ВАЖЛИВО ДЛЯ КОЖНОГО!

01.11.2020
662

Запрошуємо Вас на цикл тренінгів "Навички психологічного відновлення для батьків, освітян, старшокласників", які були розроблені Міністерством охорони здоров'я і соціальних служб США  та адаптовані з урахуванням українського досвіду.

 Проводити тренінги буде кандидатка психологічних наук Галина Циганенко (м. Київ), співзасновниця Української асоціації фахівців з подолання наслідків психотравмуючих подій. Упродовж 5 онлайн тренінгів (по 4 години кожний) будуть розглянуті такі теми, як: навички вирішення проблем, заохочення позитивної діяльності, управління реакціями, розвиток конструктивного мислення і відновлення здорових соціальних контактів.

 Кожен з тренінгів буде містити вступну частину, теоретичне обгрунтування навички, її практичне використання. Курс побудований таким чином, що ви можете засвоїти окрему навичку, відвідавши якийсь один тренінг, або  оволодіти всіма навичками, відвідавши всі п’ять (для таких учасників передбачено кілька приємних бонусів).

 Вступна частина кожного тренінгу міститиме: інформацію про метод, ключові питання структури курсу, показання для застосування навичок і протипоказання, культурні особливості, методику збору інформації, техніку визначення найбільш значущих потреб.

 Тренінг 1. Вирішення проблем

Тренінг буде присвячений важливій навичці — вирішення проблем, яка може допомагати як тоді, коли є відчуття безпорадності, так і у щоденному житті - коли є багато стресових завдань і тиск “хоч щось робити”. Буде запропоновано систематизований спосіб того, як вирішувати проблеми, як відновити почуття контролю над життям та підвищити самоефективність.

Дата і час проведення: 7 листопада, субота, з 10:00 до 14:00

Реєстрація за посиланням: https://forms.gle/cf5Ds9Ce8kpAjg7JA

 

Тренінг 2. Заохочення позитивної діяльності.

Тренінг буде корисним тим, хто прагне відновитись після стресу, хотів би попрактикувати нові способи відновлення відчуття задоволення від життя. Буде запропоновано схему як планувати і залучати до життя позитивні, приємні події, щоб поліпшити настрій і відновити почуття контролю. На тренінгу будуть розглянуті методики для дорослих і дітей.

Дата і час проведення: 9 листопада, понеділок, з 15:00 до 19:00

Реєстрація за посиланням: https://forms.gle/3CdzVPrjY9qLnZRh9

 

Тренінг 3. Управління реакціями.

Метою тренінгу стане формування навичок заспокоювання неприємних фізичних і емоційних реакцій, буде проведено навчання стратегіям управління реакціями на стресові ситуації (злість, роздратування, пригнічений настрій, реакції горя, посткатастрофічні страхи). Робота буде сфокусована на тому, як перевести складні переживання в слова, щоб краще зрозуміти їх,  посилити управління цими стресовими реакціями. Буде дана інструкція як для дорослих, так і для дітей.

Дата і час проведення: 12 листопада, четвер, з 16:00 до 20:00

Реєстрація за посиланням: https://forms.gle/Z3CwE4LXbcP6gV8U7

 

Тренінг 4. Розвиток конструктивного мислення.

В ході тренінгу у вас буде змога потренувати навичку зміни засмучуючого деструктивного способу мислення на конструктивне. Коментар: конструктивне мислення не є позитивним мисленням, негативні думки можуть бути вірними (“Серед представників влади є багато брехунів, які думають лише про себе”), але ці думки можуть провокувати безпорадність і збільшувати стрес, на відміну від більш конструктивних думок («Життя несправедливе, але я можу пройти через це, якщо мені трохи допоможуть»). На тренінгу буде приділено увагу техніці визначення деструктивних думок, а також переформулювання їх на конструктивні (АВС техніка). Складено план щоденної практики конструктивних думок.

Дата і час проведення: 14 листопада, субота, з 16:00 до 20:00

Реєстрація за посиланням: https://forms.gle/pCXmD5ZL5ydKFkvT8

 

Тренінг 5. Відновлення здорових соціальних контактів.

Тренінг буде спрямовано на тренування навички відновлення здорових соціальних контактів, в тому числі способів доступу до соціальної підтримки, так і способів її надання. Соціальна підтримка від сім'ї, друзів і членів громади допомагає відновитись після стресу, сприяє задоволенню емоційних і практичних потреб. На занятті буде розроблена карта соціальних зв’язків та складено план соціальної підтримки.

Дата і час проведення: 18 листопада, середа, з 16:00 до 20:00

Реєстрація за посиланням: https://forms.gle/BEAHj9qRp3wJti5cA

 

Максимальна кількість учасників для кожного тренінгу – 14 осіб. Вартість участі – 250 грн. за один тренінг.

Ті, хто планує відвідати усі 5 тренінгів будуть мати кілька приємних бонусів! Ви  оплатите лише 4 тренінги,  п’ятий - буде безкоштовним. Участь в 5 тренінгах дасть змогу  Вам отримати Сертифікат підвищення кваліфікації на 20 годин. Всі інші учасники отримають сертифікат  участі у конкретному тренінгу.

 

Якщо Ви зацікавлені пройти таке навчання, будь ласка, заповніть відповідні гугл-форми і сплатіть вартість участі у семінарі-тренінгу за реквізитами:

Отримувач:  ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ "ІНФОРМАЦІЙНО-ДОСЛІДНИЙ ЦЕНТР "ІНТЕГРАЦІЯ ТА РОЗВИТОК"

Код ЄДРПОУ:  25126564

Рахунок:  UA653006140000026008500299065 в ПАТ "КРЕДІ АГРІКОЛЬ БАНК", м.Київ

Призначення платежу:  За участь   Ваше ПІБ   в психологічному тренінгу (його назва, або  номер від 1 до 5, або дата проведення). Без ПДВ.

Вартість послуги:  250,00 грн.

 

Просимо звернути увагу на правильність написання Вашої електронної адреси, ПІБ і номеру телефону. У разі правильного написання Вашого е-мейлу програма надішле Вам копію заповненої Вами гугл-форми. Заповнюючи анкету в гугл-формі Ви підтверджуєте свою згоду на обробку своїх персональних даних в ІДЦ "Інтеграція та розвиток", а також погоджуєтеся з умовами надання освітніх послуг, зазначених в цьому рекламному оголошенні та в публічному договорі, розміщеному на сайті http://www.idcir.com.ua/

Чекаємо на онлайн-зустріч!