uk
Працювати ефективно дистанційно вміємо!

Працювати ефективно дистанційно вміємо!

01.10.2021
24

30 вересня успішно завершили своє навчання на семінарі «Онлайн-інструменти для викладання предмету «Культура добросусідства» у 5-6 класах закладів загальної середньої освіти» учасниці денної тренінгової групи, наздогнав своїх колежанок, які напередодні «відсвяткували свій віртуальний випускний» в групі вечірній.

Загалом же 50 педагогічних працівників (викладачі інтегрованого курсу «КД» в школі та  методисти і викладачі закладів післядипломної педагогічної освіти)  за 5 зустрічей із провідними тренерами «КД», змогли досконало розібратися з питаннями щодо використання новітніх технологій.

 Нагадаємо, що всі учасники семінару з 1 вересня вже активно працюють в своїх начальних закладах в рамках проєкту «Пілотування викладання предмету "Культура добросусідства" в Новій українській школі та забезпечення сталості його впровадження», адже влітку  пройшли ґрунтовну методичну підготовку  на очних тренінгах. І ось, черговий крок вперед, на шляху професійного зростання та вдосконалення. Адже важко переоцінити важливість набутих знань та навичок тоді, коли без дистанційного навчання і максимального використання його можливостей, ми вже не уявляємо  сучасного освітнього процесу  та налагодження ефективної взаємодії з учнями.   

Проте за допомогою таких інструментів як Google Клас, алгоритм створення якого було опановано, або  Zoom, Skype Meet Now, Messenger Rooms, Google Meet, Viber тощо, модерувати онлайн-зустрічі під час викладання інтегрованого курсу «Культура добросусідства» у 5-6 класах буде у задоволення. Так само, як і працювати з  інтерактивними вправами, вікторинами, опитувальниками, створеними на платформах Mentimetr, Kahoot, Google Форм, LearningApps… Всьому цьому інтерактивно вчилися і одразу практикувалися, тому і результат для багатьох перевершив всі очікування.

У педагогів з’явилося не лише уміння трансформувати структурні елементи очного тренінгового заняття (знайомство, мотивація,  формулювання правил роботи та очікувань від навчання, проведення інтерактивної вправи або активних видів роботи, рефлексія тощо) в онлайн формат, а й набагато покращилися навички спільної онлайн-діяльності та взаємодії, використання хмарних технологій, додатків Google в практику проведення дистанційного (тренінгового) навчання, створення власних онлайн-ресурсів.

 

Навчання  відбулося в рамках реалізації проєкту «Пілотування викладання предмету "Культура добросусідства" в Новій Українській школі та забезпечення сталості його впровадження» ГО «ІДЦ «Інтеграція та розвиток» за підтримки Програми сприяння громадській активності «Долучайся!», що фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID) та впроваджується Pact в Україні.