uk
УВАГА! ОГОЛОШУЄМО НАБІР НА ТРЕНІНГ ДЛЯ ТРЕНЕРІВ КУРСУ «КУЛЬТУРА ДОРОСУСІДСТВА»!

УВАГА! ОГОЛОШУЄМО НАБІР НА ТРЕНІНГ ДЛЯ ТРЕНЕРІВ КУРСУ «КУЛЬТУРА ДОРОСУСІДСТВА»!

28.10.2020
507

Шановні колеги! Оголошується набір на тренінг для тренерів (ТОТ), який відбудеться у другій половині листопада-грудні 2020 року.

Через карантинні обмеження тренінг буде проводитися в очно-дистанційному форматі.

Для участі у тренінгу для тренерів запрошуються освітяни (педагогічні працівники закладів дошкільної освіти,  учителі початкової школи, викладачі - предметники середньої та старшої школи, науково-педагогічні працівники і методисти  закладів післядипломної педагогічної освіти), які пройшли перше коло навчання методиці викладання курсу "Культура добросусідства" упродовж 2016-2020 років.

Відібрані на конкурсних засадах учасники тренінгу будуть навчатися в трьох групах за відповідними ланками освіти. Кожна група складатиметься з 10 педагогів – переможців конкурсного відбору, яких обере журі з трьох провідних тренерів «КД».

Основним критерієм відбору стануть мотиваційні есе (див. онлайн заявку, питання 8-10), тож поставтеся уважно та відповідально до їх написання. Також буде враховуватися наявний досвід роботи, активна участь в популяризації "КД", рівень цифрової грамотності тощо. Більша частина навчання буде проходити в інтерактивній формі онлайн, тому наявність у Вас доступу до Інтернету і комп’ютера з камерою та мікрофоном є обов'язковою умовою участі в тренінгу.

Навчання на ТОТ для переможців конкурсу – безкоштовне. Під час очної частини тренінгу, проїзд, харчування та проживання учасників – за рахунок коштів проєкту.

Повідомлення щодо участі  у ТОТ та програму навчання переможці отримають не пізніше 10 листопада.

Перший етап навчання, який розпочнеться після 12 листопада, буде проводитися у форматі онлайн (2-3 години ввечері у робочі дні або впродовж дня у вихідні дні з певними інтервалами). Завершальний етап тренінгу - відпрацювання практичних навичок - відбудеться в грудні, по завершенню дистанційного етапу навчання.

Конкретні дати очного етапу будуть визначені пізніше, з урахуванням карантинної ситуації,  та узгоджені з учасниками ТОТ.

Після успішного проходження підсумкової діагностики і практики (проведення заняття по "КД"), випускники Тренінгу для тренерів отримають сертифікат підвищення кваліфікації на 60 годин.

Дедлайн подачі заявки на участь у ТОТ -  6 листопада.

Долучайтеся до команди тренерів «КД»!

Заповнюйте форму за посиланням:  https://forms.gle/Z8aVnUz6g9mRYUs96

 

Бажаємо вам успіху!