uk
СІЧНЕВИЙ МАРАФОН ОЧНИХ ТРЕНІНГІВ ДЛЯ МАЙБУТНІХ ТРЕНЕРІВ «КД»

СІЧНЕВИЙ МАРАФОН ОЧНИХ ТРЕНІНГІВ ДЛЯ МАЙБУТНІХ ТРЕНЕРІВ «КД»

02.02.2021
407

І знову гостинний Ірпінь.. Саме тут, в останній день січня було завершено марафон навчання майбутніх тренерів, які будуть готувати педагогів для роботи за програмами курсу «Культура добросусідства» в закладах дошкільної освіти та в початковій школі.

 Шість насичених,  креативних, надзвичайно активних робочих днів для досвідчених тренерок  Нелі Лебідь, доцентки кафедри соціальної педагогіки та соціальної роботи Інституту людини Київського інституту імені Бориса Грінченка, Олександри Козорог, координаторки з формальної освіти Української Гельсінської спілки з прав людини та незалежного експерта Леоніда Миколаєва, доцента кафедри психології Університету Григорія Сковороди в Переяславі. Шістнадцять інтерактивних, змістовних,  сповнених емоціями  та новими ідеями годин, кожного  з двох триденних тренінгів в форматі оффлайн.  Дві групи учасниць..Тридцять вмотивованих, талановитих, вже майже сертифікованих тренерок. Кожна з них успішно склала своєрідний іспит, продемонструвавши в колі колег фрагмент самостійно розробленого тренінгового заняття за обраною темою курсу «КД». Обговорення, обмін досвідом, ґрунтовний аналіз запропонованих вправ у супроводі тренерок та експерта, отримання  необхідної  кількості рейтингових балів для проходження даного етапу навчання …і, загалом, висока оцінка виступу!  Все це надихало  учасниць, надавало сил повірити в свої можливості та відчути готовність до тренерської діяльності. Проте такому успіху передувала довга та копітка робота. Конкурс на участь у тренінгу для тренерів; потім,  протягом двох місяців, навчання онлайн (56 академічних годин у супроводі високопрофесійних фахівців з освіти доросли під час заочних тренінгів); опрацювання методичної літератури, вибір теми для власної розробки, хвилююча підготовка … І, нарешті, завершення другого очного модулю опанування тренерськими навичками!

«Потужно поповнила свій професійний багаж», «Отримала нові кейсі, нові вправи, новий безцінний довід, а свій «прокачала» на всі 100%», «Вражаюча творча атмосфера, тренери, які надихають, група, в якій всі однодумці та натхненники – все це підґрунтя для мого подальшого особистого зростання», «Важливо було почути думки професійних тренерів, які оцінювали нашу роботу. Це було надзвичайно корисно, актуально, захоплююче, іноді, навіть, провокаційно, проте більш ніж ефективно», «Три дні інтенсивної роботи в дружній атмосфері, купа професійного досвіду, кожна хвилина – конструктивна, кожна емоція – щира та позитивна» ….

Це лише декілька відгуків від учасниць тренінгу, які безумовно вдосконалили свої навички та підвищили свої тренерські компетентності. І вже зовсім скоро, в якості тренерок,  розпочнуть підготовку педагогів для роботи за програмами курсу «Культура добросусідства»!

 

 

Заходи  відбулися згідно з планом роботи Міністерства освіти і науки України  в рамках проекту громадської організації  «Інформаційно-дослідний центр «Інтеграція та розвиток»  «Сприяння розвитку активного громадянства, толерантності та порозуміння в освітніх закладах і громадах України»,  який здійснюється за фінансової підтримки Посольства Королівства Норвегія в Україні