uk
Розпочинаємо підготовку до ІХ Робочої наради

Розпочинаємо підготовку до ІХ Робочої наради

20.11.2021
63

 

Минулий робочий тиждень для регіональних координаторів впровадження курсу «Культура добросусідства» закінчився конструктивною розмовою, обміном думками, ідеями та, як завжди, позитивними емоціями…

19 листопада за ініціативою керівниці творчої групи розробників курсу “Культура добросусідства", менеджерки освітніх проєктів ГО «Інформаційно-дослідний  центр «Інтеграція та  розвиток» Маргарити Араджионі, представники обласних закладів післядипломної педагогічної освіти «зібралися» на платформі Zoom задля того, щоб розпочати підготовку до щорічної найважливішої події для всієї чисельної «Добросусідської родини».

А саме до вже ІХ Всеукраїнської робочої наради з питань апробації і впровадження курсу «Культура добросусідства». В цьому році її проведення заплановано на початок 2022 року. Протягом трьох днів, з 10 по 12 лютого, в форматі онлайн має об’єднатися, як свідчить досвід Наради минулорічної, не менш ніж дві  сотні освітян з усіх куточків нашої країни. Відбудеться, вже традиційно, 24 сесії,  на яких учасники будуть мати можливість поділитися своїм ефективним досвідом та цікавими напрацюваннями,  обговорити актуальні теми та плани на майбутнє. Проте зрозуміло, для того щоб довгоочікувана зустріч команди «КД» пройшла максимально ефективно  готуватися потрібно заздалегідь. Тож пані Маргарита і закликала учасників першого обговорення концепції та акцентів майбутньої Наради до обміну пропозиціями щодо її проведення. І за півтори години «мозкового штурму» було напрацьовано чимало цікавих ідей щодо тем навчальних та тренінгових сесій, творчих освітніх майданчиків, експертних нарад та тем для дискусій тощо.  

Визначилися із тим, що обов’язково мають відбутися сесії з обміну досвідом щодо використання онлайн інструментів під час викладання «КД»; щодо викладання курсів «Я досліджую світ», «Я. Ми. Країна» та побудови партнерських відносин «Вчителі – Батьки».

А враховуючи те, що фокус майбутньої Наради буде зроблено на реалізації ГО «Інформаційно-дослідний центр «Інтеграція та розвиток» проєкту «Пілотування викладання предмету "Культура добросусідства" в Новій Українській школі та забезпечення сталості його впровадження», особливу увагу буде приділено досвіду пілотних шкіл, презентації Модельної програми «Культура добросусідства» для 5-6 класів для різних аудиторій, зокрема для адміністрацій навчальних  закладів (адже, якраз у лютому керівництво обиратиме «Курс за вибором», тож чому б не збільшити кількість шкіл в Україні, в яких буде викладатися «Культура добросусідства»?!)

 

Вже  з наступного тижня розпочнеться реєстрація на участь у ІХ Всеукраїнської робочої нараді, тож слідкуйте за нашими оголошеннями та анонсами і долучайтеся до масштабної освітньої події, яка обіцяє бути цікавою, інтерактивною та сучасною!

 

Захід відбудеться в рамках реалізації проєкту «Пілотування викладання предмету «Культура добросусідства» в Новій Українській школі та забезпечення сталості його впровадження» за підтримки  Програми сприяння громадській активності «Долучайся!», що фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID) та впроваджується Pact в Україні