uk
Розпочато реєстрацію на навчання методиці викладання «КД» в 5-6  класах НУШ!

Розпочато реєстрацію на навчання методиці викладання «КД» в 5-6 класах НУШ!

23.06.2022
135

Шановні колеги!

Ми вдячні вам за те, що майже з восьми десятків Модельних навчальних програм для викладання в 5-6 класах,  ви обрали саме програму «Культура добросусідства»!

 Для того, щоб буквально з перших уроків, ваша діяльність була максимально ефективною, ми розробляємо для вас спеціальний онлайн курс з методики викладання "КД". Навчання за курсом розпочнеться в серпні. Проте вже зараз ви можете пройти на нього реєстрацію!

Звертаємо вашу увагу на те, що даний курс ви зможете опановувати самостійно, у зручний для вас час і термін (адже ми врахували і можливі складнощі в роботі Інтернет, і вашу теперішню завантаженість). По закінченню курсу навчання ви отримаєте Сертифікат підвищення кваліфікації на 30 годин.

Про початок занять ми повідомимо вам електронною поштою заздалегідь (до 10 серпня). Також ви отримаєте покликання для приєднання до курсу.

 

Важливо! Всі методичні матеріали, в тому числі і збірка з поурочними розробками до інтегрованого курсу «Культура добросусідства», будуть надіслані вчителям, згідно реєстрації на дане навчання.

  Тож не зволікайте, дорогі друзі, реєструйтесь за покликанням: http://surl.li/cgveq

Навчайтеся та приєднуйтесь до прекрасної родини вчителів «КД»!

 

Навчання відбуватиметься в рамках проєкту  «Пілотування викладання предмету «Культура добросусідства» в Новій Українській школі та забезпечення сталості його впровадження»