uk

"Професіонали початкової школи" навчалися "КД"

14.10.2021
66

12 жовтня завершила шестиденний навчальний курс ще одна невеличка, але дуже потужна команда креативних талановитих освітянок. 9 «професіоналок початкової школи», а саме так і назвали себе абсолютно справедливо, учасниці базового семінару-тренінгу для вчителів, методистів і викладачів закладів післядипломної педагогічної освіти, які будуть впроваджувати програми інтегрованого курсу «Культура добросусідства» та інтегрованого курсу «Культура добросусідства: я досліджую світ» заслужено отримали свої Сертифікати! Вони стали підтвердженням не лише справжнього успіху, а й наполегливості, цілеспрямованості та працьовитості їхніх «власниць».

Майже тиждень, з ранку до вечора, педагоги опановували нові знання, розвивали комунікативні навички та навички проведення інтерактивних занять, підвищували рівень власної соціальної і здоров’язбережувальної, громадянської, загальнокультурної, мовно-комунікативної, психолого-фасилітативної та інформаційно-цифрової компетентностей, набували розуміння основ конфліктології, сутності громадянського суспільства, прав і свобод людини, а головне, усебічно оволодівали методикою викладання «КД»! Курсу, в який завдяки професіональній натхненній тренерській команді на чолі із керівницею творчої групи його розробників Маргаритою Араджионі,  «закохалися» одразу та назавжди… Адже зуміли побачити всі переваги «КД», його унікальність та надзвичайну ресурсність  задля вирішення безлічі завдань, що стоять сьогодні перед Новою українською школою. І, навіть, висловили всією дружньою командою свої враження і від навчання, і від щирого спілкування та, звичайно,  від самого курсу у дуже красномовному форматі!  Створив  справжню «скарбничку» ідей, емоцій, змістів  для тих, хто має бажання ближче дізнатися про те, що ж таке  «Культура добросусідства». Тож, знайомтесь,  Абетка вражень від курсу «КД» авторства «Професіоналів початкової школи», без купюр,  редагування та коментарів, які в цьому випадку зайві.

АБЕТКА ВРАЖЕНЬ

А - актуальний

Б - багатоаспектний

В - верхування досвіду

Г- гнучкість, групова активність

Д - далекоглядний

Е - емоційний, енергійний

Ж - життєдайний

З - запальний (зміна діяльності, зворотний зв'язок)

І - інтерактивний

К - креативний (компетентність тренерів)

Л - логічний

М - методичний

Н - необхідний, неймовірний

П - практично спрямований, професійний, позитивна атмосфера

Р - різносторонній

С - системний, спільне чаювання

Т - толерантний

 У -  уміння дослухатися до іншої думки

Ф - феєричний, формування цінностей

Х - харизматичний

У -  унікальний

Ч - чудовий

Ц - цінний, цифровий

Ш - шануючий цінності

Щ - щирість думок і ставлення

Ю - юний

Я - яскравий, Я - особистісний

 

Навчання відбулося в рамках реалізації проєкту «Пілотування викладання предмету "Культура добросусідства" в Новій Українській школі та забезпечення сталості його впровадження» ГО «ІДЦ «Інтеграція та розвиток»