uk
Про «КД». Стисло та змістовно

Про «КД». Стисло та змістовно

04.03.2021
1275

Шановні колеги! Дорогі друзі!

Раді презентувати вам оновлене видання брошури  «Культура добросусідства. Інтегрований наскрізний курс». В ній ви знайдете у стислому вигляді майже всю інформацію, що стосується курсу «КД», як  інструменту формування ключових компетентностей для навчання впродовж життя, розвитку громадянської, міжкультурної і миротворчої освіти в Україні.

3000 примірників максимально інформативних та своєрідних рекламних книжечок  вийшли на самому початку березня з друку завдяки  підтримці Посольства Королівства Норвегії в Україні. Фінансова допомога була надана  Інформаційно-дослідному центру «Інтеграція та розвиток» в рамках виконання проєкту «Promoting the development of active citizenship, tolerance and understanding in educational institutions and communities of Ukraine».

Передостанній наклад брошури в 500 примірників було надруковано в 2019 році. З тих пір пройшло нібито небагато часу, проте відбулися певні важливі зміни в стратегії впровадження курсу та його викладання, з’явилися нові формати роботи та нові партнерства в регіонах. Варто хоча б згадати, що за останні півтора роки до Всеукраїнської родини «КД» приєдналися 10 областей! І ще, у 2020 експертами ІДЦ «Інтеграція та розвиток» і представниками регіональних творчих груп було розроблено 8! тридцятигодинних програм для навчання педагогів методики викладання курсу в різних ланках освіти на базі обласних закладів освіти післядипломної. А ось детальну інформацію про це можна знайти на сторінці брошури «Програми навчання методики викладання «КД» в ЗППО», яка з’явилася у новому виданні. Так само, як і оновлена інформація щодо державної підтримки «Культури добросусідства», програм «КД» для 5-12 класів, тренерської команді тощо.

Прекрасна поліграфія, осучаснений  текст, нові та яскраві фото, 24 сторінки змістовної інформації! Все це оновлена брошура «Культура добросусідства», по 100 примірників якої невдовзі будуть розіслані в усі куточки нашої країни. Їх отримають регіональні координатори в 23 областях, де наразі вже впроваджується курс. Решта примірників буде розповсюджуватися під час очних семінарів-тренінгів з підготовки педагогів «КД», які заплановано проводити влітку. А поки вже можна ознайомитися з електронною версією видання та запропонувати це зробити тим, хто ще тільки збирається долучитися до нашої потужної добросусідської команди.

Заходьте за посиланням на сторінку сайту «Наші публікації»: http://surl.li/mutw