uk
Освітянам! Батькам! Громаді! Розповідаємо про «КД»…

Освітянам! Батькам! Громаді! Розповідаємо про «КД»…

22.03.2021
956

Шановні колеги! Дорогі друзі!

Раді поділитися з вами приємною новиною! У  всіх нас з’явилась ще одна чудова можливість «розповідати» про наш  єдиний в країні наскрізний інтегрований курс «КД», його унікальність та переваги! Цього разу за допомогою інформативних буклетів. 7 тисяч примірників рекламного видання «Культура добросусідства» вийшли з друку цього тижня. Видання було здійснено за фінансової підтримки Посольства Королівства Норвегії в Україні ІДЦ «Інтеграція та розвиток» в рамках виконання проєкту «Promoting the development of active citizenship, tolerance and understanding in educational institutions and communities of Ukraine».

Компактний, у зручному  форматі,  яскраво проілюстрований буклет містить стислу, проте дуже переконливу інформацію, яка  доводить освітянам, батькам та громаді:  «КД»  - це мистецтво бути людиною, розуміти тих, хто тебе оточує, жити в гармонії з природою, дбати про майбутнє своєї країни! Тож обираючи для своєї освітньої траєкторії «КД» ви знайдете відповіді на безліч актуальних в умовах сьогодення запитань. На які саме? Дізнавайтеся з новенького буклету.

Вже днями по 250 його примірничків  вирушать у  різні куточки нашої країни, точніше, в усі 23 її області, де вже впроваджується «КД». Їх отримають, разом із оновленими брошурами (див.  http://surl.li/mutw),  наші регіональні координатори. Вони  вже невдовзі зможуть поширити видання  серед своїх колег – викладачів закладів післядипломної педагогічної освіти, тренерів «Культури  добросусідства»,  а також серед тих, хто буде проходити навчання  під час очних семінарів-тренінгів з підготовки педагогів «КД».

З електронною версією видання можна ознайомитися вже зараз. А ще, можна завантажити файл та самостійно роздрукувати буклет  в будь-якої кількості та розповсюджувати його в своїх спільнотах. Долучайтеся до тих, хто буде поширювати інформацію щодо впровадження «КД» та популяризації ідей курсу серед  колег, батьків своїх учнів та своїх  громад! Зробимо нашу добросусідську родину ще більшою та міцнішою! «КД», як завжди, єднає країну та змінює освітній простір!