uk
Освітні можливості для викладачів «КД»

Освітні можливості для викладачів «КД»

13.09.2021
530

Шановні колеги!

Із задоволенням інформуємо вас щодо можливостей вже найближчим часом «відвідати» онлайн – консультації від провідних тренерок та експерток ГО «Інформаційно-дослідний центр «Інтеграція та розвиток» з актуальних питань впровадження курсу «Культура добросусідства».

Вже 16 вересня  о 16.00 розпочнеться зустріч із кандидаткою психологічних наук Нелею Лебідь. Під час годинної консультації за темою  "Викладання конфліктології в "КД": розвиток навичок ненасильницької комунікації" ви зможете не лише відпрацювати навички «Я-висловлювань», а ще й поставити пані Нелі свої запитання.

На 20 вересня заплановано онлайн - консультацію "Методична підтримка і ресурси для викладання "Культури добросусідства". З 16.00 до 17.00 години у вас  буде чудова нагода зустрітися із керівницею авторського колективу курсу «КД» Маргаритою Араджионі та отримати максимум корисної інформації.

А 5 жовтня на онлайн – консультацію вас запрошує координаторка освітніх проєктів Української Гельсінської спілки з прав людини Олександра Козорог. З 16.00 до 17.00 години пані Олександра готова спілкуватися з вами за темою:  "Висвітлення правових питань під час викладання "Культури добросусідства".

Покликання на приєднання до всіх консультацій:  http://surl.li/afsvc

Идентификатор конференции: 811 5129 3419

Код доступа: 970720

 Тож, нагадаємо ще раз: 16, 20 вересня та  5 жовтня – це дати, на які ви можете запланувати онлайн зустрічі з нашими фахівцями!

Початок о 16.00!

 Приєднуйтесь, дорогі друзі «КД»! Буде, як завжди, цікаво та корисно!