uk
ОПАНУВАТИ ОНЛАЙН ІНСТРУМЕНТИ АКТУАЛЬНО! ЗАПРОШУЄМО ДО РЕЄСТРАЦІЇ НА ТРЕНІНГ!

ОПАНУВАТИ ОНЛАЙН ІНСТРУМЕНТИ АКТУАЛЬНО! ЗАПРОШУЄМО ДО РЕЄСТРАЦІЇ НА ТРЕНІНГ!

20.03.2021
240

Шановні колеги!

 Інформаційно-дослідний центр «Інтеграція та розвиток» запрошує вас на черговий  семінар-тренінг,  на якому ви навчитеся цікаво та сучасно проводити заняття для дітей та дорослих за інтерактивною технологією в онлайн форматі.

  Семінар-тренінг буде проводитися за Програмою підвищення кваліфікації педагогічних та науково-педагогічних працівників для роботи у закладах освіти (за видом освітньої послуги «СЕМІНАР») «Онлайн інструменти для викладання інтегрованого курсу “Культура добросусідства”»,  розробленою фахівцями ІДЦ "Інтеграція та розвиток".

  Категорія учасників - всі, хто працює за курсом "Культура добросусідства"! Педагогічні працівники(-ці) закладів дошкільної освіти, вчителі(-ки) початкових класів, вчителі-предметники середньої і старшої школи, викладачі закладів вищої освіти, методисти(-ки) і викладачі(-ки) закладів післядипломної педагогічної освіти тощо. Семінар буде надзвичайно корисним навіть тим, хто ще не знайомий  із інтегрованим наскрізним курсом виховної спрямованості "Культура добросусідства". Адже  Ви дізнаєтесь, як ефективно користуватися майже трьома десятками різноманітних онлайн інструментів і навчитеся проводити дистанційні заняття за інтерактивною технологією!

 

 З програмою тренінгу можна ознайомитися на нашому сайті за посиланням: https://cutt.ly/RfdZRDA   

Також тут  можна побачити список педагогів/педагогинь, які вже пройшли таке навчання, тож ви  можете розпитати своїх колег/колежанок про їхні враження.

 Навчання буде проводитися дистанційно 5 днів по 3 години у вечірній час.  А саме: 5 квітня (понеділок), 7 квітня (середа), 9 квітня (п'ятниця), 13 квітня (вівторок), 15 квітня (четвер).  Початок занять о 18.00.

По закінченню тренінгу ви отримаєте  відповідний сертфікат підвищення кваліфікації на 15 годин.

Для проходження навчання Вам знадобляться комп’ютер або ноутбук/нетбук, доступ до Інтернету (бажано якісного), за необхідності навушники і мікрофон, для виконання деяких вправ буде використовуватися смартфон.

  Участь у семінарі-тренінгу платна і складає 400 грн.

 

Якщо Ви зацікавлені пройти таке навчання, просимо вас заповнити гугл-форму за посиланням:  

https://forms.gle/NfvqCeZiwTdUv4Pi6    і сплатити вартість участі у семінарі-тренінгу за реквізитами:

 

 Отримувач: ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ "ІНФОРМАЦІЙНО-ДОСЛІДНИЙ ЦЕНТР "ІНТЕГРАЦІЯ ТА РОЗВИТОК"

   Код ЄДРПОУ: 25126564

  Рахунок: UA653006140000026008500299065 в ПАТ "КРЕДІ АГРІКОЛЬ БАНК", м. Київ

  Призначення платежу: За участь     Ваше ПІБ     в семінарі по онлайн інструментах. Без ПДВ.

  Вартість послуги: 400,00 грн.

 

 Просимо звернути увагу на правильність написання Вашої електронної адреси, ПІБ і номеру телефону. У разі правильного написання Вашого е-mail програма надішле Вам копію заповненої Вами гугл-форми.

  Заповнюючи анкету в гугл-формі Ви підтверджуєте свою згоду на обробку своїх персональних даних в ІДЦ "Інтеграція та розвиток", а також погоджуєтеся з умовами надання освітніх послуг, зазначених в рекламному оголошенні та в публічному договорі, розміщеному на сайті  за посиланням: https://cutt.ly/ext3Di1

 

 Чекаємо на онлайн-зустрічі!