uk
ОНЛАЙН ІНСТРУМЕНТИ ВИКЛАДАННЯ «КД» УСПІШНО ОПАНУВАЛИ!

ОНЛАЙН ІНСТРУМЕНТИ ВИКЛАДАННЯ «КД» УСПІШНО ОПАНУВАЛИ!

28.02.2021
525

26 лютого завершився семінар-тренінг на якому 17 освітянок навчилися цікаво та сучасно проводити заняття для дітей та дорослих в онлайн форматі. Цей тренінг, що проводився за Програмою підвищення кваліфікації педагогічних та науково-педагогічних працівників для роботи у закладах освіти «Онлайн інструменти для викладання інтегрованого курсу “Культура добросусідства”»,  розробленою фахівцями ІДЦ "Інтеграція та розвиток", був першим в цьому календарному році. І вже сьомим  з осені року минулого, на якому учасникам надавалися платні послуги з актуального та затребуваного навчання.

Проте знання та навички, які отримали педагоги «КД» за 15 годин інтерактивного та ефективного спілкування із високопрофесійними тренерами по-справжньому безцінні. 5 зустрічей, по три години кожна, з креативними, надихаючими своїм досвідом,  практикуючими майстрами онлайн педагогіки Іриною Унгурян, Наталією Гущиною, Олегом Охредьком, Яною  Чернишовою та Інною Шахно (всі вони випускники тренінгу для тренерів «Навчання дорослих з використанням онлайн інструментів» Представництва DVV International в Україні) і майже три десятка цифрових інструментів в арсеналі кожної з учасниць. А ще, купа ідей щодо того, як весь цей інструментарій, можна використовувати і під час уроків (до речі, не лише з «Культури добросусідства»), і під час роботи з батьками та колегами.

 Як адаптувати вже добре відомі вправи інтегрованого курсу «КД» для дистанційного навчання та максимально залучати до взаємодії всіх його учасників? Як створювати абсолютно нові вправи та надзвичайно цікаві завдання для учнів? Як навчитися малювати за допомогою AutoDraw, навіть, якщо ви цього ніколи в житті не робили? Як використовувати інтерактивні дошки Padlet та Jamboard та які в них чудові можливості, як для індивідуальної так і для командної роботи? Як вам можуть допомогти в роботі ресурси зі створення ментальних карт, вікторин, опитувальників, такі як Mindmeister, Mentimeter, Kahoot, Google Форм, LearningApps тощо? Як створити власний освітній відеоконтент  з використанням можливостей  творчої студії YouTube та записати власне відео за допомогою Screencastify? Працювати із сервісом Ted еd для роботи з відеоресурсами і створити  відео-слайд-шоу в сервісі Animoto?

Відповіді на всі ці запитання, та, навіть, більше знають випускниці онлайн тренінгу, які вже з наступного тижня почнуть з успіхом використовувати свої знання на практиці. Адже за оцінками тренерів, всі учасниці сьомої групи були надзвичайно вмотивованими, кмітливими, швидко та з легкістю засвоювали все нове та абсолютно заслужено отримали сертифікати, які засвідчили новий рівень їхнього професійного зростання, такого необхідного в сучасних умовах.

Долучайтеся і ви, до когорти тих, хто працює продуктивно, творчо і відповідно освітнім вимогам сьогодення! Слідкуйте за нашими анонсами та реєструйтеся на наступні тренінги з опанування онлайн інструментами!

А з програмою тренінгу можна ознайомитися на нашому сайті за посиланням:  https://cutt.ly/RfdZRDA