uk
ОНЛАЙН ІНСТРУМЕНТИ ДЛЯ ПІЛОТУВАННЯ «КД»

ОНЛАЙН ІНСТРУМЕНТИ ДЛЯ ПІЛОТУВАННЯ «КД»

26.10.2021
41

25 жовтня розпочала своє знайомство з перевагами цифрової освіти група педагогів у складі вчителів інтегрованого курсу «КД» в школі та  методистів і викладачів закладів післядипломної педагогічної освіти. Вони стануть учасниками семінару «Онлайн-інструменти для викладання предмету «Культура добросусідства» у 5-6 класах закладів загальної середньої освіти» і за 5 зустрічей із провідними  тренерами курсу мають опанувати нові для себе навички та отримати необхідні знання задля ефективної  дистанційної роботи.

Завдань перед освітянами буде чимало … наприклад, навчитися трансформувати структурні елементи очного тренінгового заняття (знайомство, мотивація,  формулювання правил роботи та очікувань від навчання, проведення інтерактивної вправи або активних видів роботи, рефлексія тощо) в онлайн формат, покращити навички спільної онлайн-діяльності та взаємодії із використанням хмарних технологій та різноманітних додатків Google, напрактикуватися в тому, як працювати з  інтерактивними вправами, вікторинами, опитувальниками, створеними на платформах Mentimetr, Kahoot, Google Форм, LearningApp та ефективно використовувати всі можливості ресурсів Zoom, Skype Meet Now, Messenger Rooms, Google Meet, Viber тощо.

А 27 жовтня  буде дано старт семінарським заняттям ще в одній групі освітян. І це буде вже четверта від початку нового навчального року група, яка буде проходити онлайн навчання в рамках реалізації проєкту «Пілотування викладання предмету "Культура добросусідства" в Новій Українській школі та забезпечення сталості його впровадження».

 

Навчання  відбувається в рамках реалізації проєкту «Пілотування викладання предмету "Культура добросусідства" в Новій Українській школі та забезпечення сталості його впровадження» ГО «ІДЦ «Інтеграція та розвиток» за підтримки Програми сприяння громадській активності «Долучайся!», що фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID) та впроваджується Pact в Україні