uk
УВАГА! МОЖЛИВІСТЬ НАВЧАННЯ ДЛЯ ПЕДАГОГІВ «КД»!

УВАГА! МОЖЛИВІСТЬ НАВЧАННЯ ДЛЯ ПЕДАГОГІВ «КД»!

27.08.2020
246

Шановні колеги/колежанки!

      Незабаром початок нового навчального року і ми розуміємо, що дистанційне навчання може повернутися до наших міст та сіл у будь-який час, тож варто бути готовими до всіляких несподіванок. Для того, щоб Ви могли продовжувати цікаво та інтерактивно працювати за курсом "Культура добросусідства", навіть в онлайн режимі, ми запрошуємо Вас на семінар-тренінг від наших креативних тренерів - Наталії Гущиної, Олега Охредька, Ірини Унгурян, Яни Чернишової та Інни Шахно. Тренінг буде проводитися в форматі онлайн, за Програмою підвищення кваліфікації педагогічних та науково-педагогічних працівників для роботи у закладах освіти (за видом освітньої послуги «СЕМІНАР») «Он-лайн інструменти для викладання інтегрованого курсу “Культура добросусідства”», розробленою фахівцями Інформаційно-дослідного центру "Інтеграція та розвиток".

      З програмою тренінгу можна ознайомитися на нашому сайті за посиланням https://cutt.ly/RfdZRDA. Також тут  можна побачити список педагогів/педагогинь, які вже пройшли таке навчання, тож ви  можете розпитати своїх колег/колежанок про їхні враження.

      Категорія учасників - всі, хто працює за курсом "Культура добросусідства"! Педагогічні працівники(-ці) закладів дошкільної освіти, вчителі(-ки) початкових класів, вчителі-предметники середньої і старшої школи, викладачі закладів вищої освіти, методисти(-ки) і викладачі(-ки) закладів післядипломної педагогічної освіти тощо.

      Заняття будуть проводитися дистанційно, по 3 години упродовж 5 днів. По закінченню навчання  Ви отримаєте сертифікат із відповідними відомостями підвищення кваліфікації педагогічних і науково-педагогічних працівників та зазначеною кількістю академічних годин – 15. Для проходження навчання Вам знадобляться комп’ютер або ноутбук/нетбук, доступ до Інтернету (бажано якісного), за необхідності навушники і мікрофон, смартфон.

       Участь у семінарі-тренінгу платна. Вартість навчання залежить від кількості його учасників (група 25 осіб -  300 грн. з учасника/учасниці, якщо група буде меншою, вартість може зрости).

     Ви зацікавлені пройти таке навчання? Тоді,  будь ласка,  заповніть  гугл-форму  за посиланням: https://forms.gle/kZCCeQbtwF9Z2RTJ8.  Обов’язково вкажіть зручний для Вас термін і час проведення занять.

      Реєстрація буде відкрита до 1 вересня включно. Не пізніше 3 вересня ми повідомимо Вам точну дату, час проведення семінару-тренінгу, кількість зареєстрованих учасників і, відповідно, остаточну вартість участі у навчанні (буде виставлено рахунок і надані банківські реквізити для перерахування коштів). Якщо вказана остаточна вартість Вас не буде влаштовувати, Ви можете відмовитися від проходження навчання. Як завжди, ми гарантуємо насичене, практикоорієнтоване і цікаве навчання.  

Чекаємо на Вас на наших семінарах-тренінгах!