uk
Методичну скарбничку для вчителів пілотних шкіл поповнено!

Методичну скарбничку для вчителів пілотних шкіл поповнено!

13.01.2022
105

Шановні колеги, учасники проєкту «Пілотування викладання предмету «Культура добросусідства» в Новій Українській школі та забезпечення сталості його впровадження»!

Звертаємо вашу увагу на те, що на нашому сайті, на сторінці «Методична підтримка учителів пілотних шкіл НУШ (5-6 класи)», за посиланням  http://surl.li/ahqbl, вже з’явилися нові матеріали, які можна використовувати для підготовки занять за курсом «КД».

 Це методичні розробки ІІІ Розділу програми для викладання предмету "Культура добросусідства"  в пілотних школах.  Матеріали Розділу днями було схвалено та рекомендовано для впровадження в Новій українській школі, на засіданні експертної комісії з громадянської освіти, етики та предметів морального спрямування Інституту модернізації змісту освіти МОН України.

І вже невдовзі близько двох тисяч комплектів додатків до методичних розробок Розділу «Я у спільноті», за темами «Ми всі різні й цим схожі», «Як допомогти собі й іншим», «Ефективне спілкування» та «Що таке конфлікт?», отримають учні пілотних шкіл в різних куточках нашої країни.

 

Матеріали було розроблено в рамках реалізації проєкту  «Пілотування викладання предмету «Культура добросусідства» в Новій Українській школі та забезпечення сталості його впровадження»