uk
КУЛЬТУРА ДОБРОСУСІДСТВА міцнішає

КУЛЬТУРА ДОБРОСУСІДСТВА міцнішає

24.11.2018
239

23 листопада 2018 у Посольстві Королівства Норвегії між Надзвичайним і Повноважним Послом Королівства Норвегії в Україні Уле Тер’є Хорпестадом та в.о. директора ГО «Інформаційно-дослідний центр «Інтеграція та розвиток» Іриною Бруновою-Калісецькою було підписано надзвичайно важливу Угоду. Вона надасть можливість реалізації нового, до речі вже четвертого за підтримки Посольства Норвегії, масштабного проекту задля подальшого ефективного впровадження курсу «Культура добросусідства» вже в 10 регіонах країні. Проект під назвою «Формування демократичного середовища і толерантності у дошкільних навчальних закладах, початкових школах та громадах через співпрацю педагогів і батьків" передбачає максимальну активізацію роботи за даними напрямками.

Протягом 2019 року буде проведено 5 семінарів-тренінгів для методистів і вихователів ЗДО Львівщини, Закарпаття, Чернівеччини, Одещини, Херсонщини, Харківщини, Луганщини та Київщини; 4 міжрегіональні семінари по роботі із дорослими для педагогів ЗДО і початківців. Заплановано завершення роботи над програмою «КД» для Нової Української Школи, новою програмою по роботі з батьками, яку буде видано разом із оновленим навчально-методичним комплексом, а також видання чергової частини посібників для Запорізької області.

«Все це, без сумніву, можна вважати нашим успіхом, - натхненно говорить керівник проекту та керівник творчої групи розробників курсу, Маргарита Араджиони, - ми пишаємося тією справою, яку робимо, тим ступенем довіри, яка є в наших норвезьких партнерів, по відношенню до цієї важливої справи. І, звичайно, ми пишаємося кожним з тих освітян, хто є членом нашої вже доволі великої родини «добрих сусідів». До речі, під час підписання Угоди Посол переказував їм всім щирі вітання, причому прекрасною українською мовою, яку встиг вивчити за ці два роки. Ми також багато чого встигли за цей час. Принаймні, викладачів курсу «Культура добросусідства» та учнів, які його вивчають по всій нашій країні, стало як мінімум вдвічі більше! Звичайно, ми не зупиняємося, тим більше, що за умовами даного проекту у нас відкривається чимало можливостей для того, щоб наша Культура добросусідства ставала міцнішою»