uk
Гарячий навчальний жовтень в Ірпені

Гарячий навчальний жовтень в Ірпені

07.10.2021
81

Такої кількості щирих посмішок та позитивної енергії, такого шаленого бажання навчатися та занурюватися в процес пізнання нового, обмінюватися досвідом та натхненням, такої працездатності, помноженої на жагу до знань та креативність, а ще й сконцентрованих в один той самий час, та в одному місці, не спостерігали ми вже давно... Одразу більше ніж півсотні освітян зібралися в мальовничому Ірпені на навчання «Культурі добросусідства».

 А якщо точніше, то це:

 9 педагогічних працівників, які будуть впроваджувати програму «Український віночок. Регіон» в закладах дошкільної освіти;

 12 методистів та викладачів закладів післядипломної педагогічної освіти, які будуть працювати над впровадженням програми інтегрованого спецкурсу «Культура добросусідства» і інтегрованого курсу «Культура добросусідства: я досліджую світ»;

а ще, об’єднані в дві групи, 34 педагоги, які пілотують модельну навчальну програму  «Культура добросусідства» для 5-6 класів.

Чотири групи … чотири освітніх майданчика, на яких з ранку до пізнього вечора кипить справжня робота, цікава та інтерактивна, з обговореннями, професійними роздумами та дискусіями… в дружній атмосфері взаємоповаги та відвертості. Бо саме таку за короткий проміжок часу вдалося створити провідним тренеркам курсу Маргариті Араджионі, Ірині Унгурян, Валентині Потапової, Нелі Лебідь та Олександрі Козорог. Попереду ще тиждень навчального тренінгового марафону, про результати якого ми обов'язково вам розповімо.

 

Заходи проводяться в рамках  в рамках реалізації проєкту «Пілотування викладання предмету «Культура добросусідства» в Новій Українській школі та забезпечення сталості його впровадження»