uk
ДО ВИКЛАДАННЯ «КД» ДИСТАНЦІЙНО – ГОТОВІ!

ДО ВИКЛАДАННЯ «КД» ДИСТАНЦІЙНО – ГОТОВІ!

15.09.2020
341

«Культура добросусідства» знову об’єднала освітян майже з усієї країни … але цього разу віртуально. 58 педагогів  «КД» Миколаївщини та Одещини,  Луганщини та  Донеччини, Харківщини та Херсонщини, Чернівеччини, Черкащини, Львівщини та Дніпропетровщині, Запоріжжя та Сумщини з успіхом пройшли п’ятиденне навчання організоване ГО  Інформаційно-дослідний центр «Інтеграція та розвиток» у форматі дистанційного семінару «Онлайн інструменти для викладання інтегрованого курсу “Культура добросусідства”» та отримали відповідні сертифікати.

 Протягом тижня (с 7 по 13 вересня) за Програмою  підвищення кваліфікації  педагогічних та науково-педагогічних працівників для роботи у закладах освіти провідними тренерами організації було проведено семінари для трьох груп, кожна з яких складалася приблизно з 20 учасників. Це були всі ті, хто в освітніх закладах різних рівнів впроваджує курс «КД»: педагогічні працівниці закладів дошкільної освіти, вчительки початкових класів, вчителі-предметники середньої та старшої школи, викладачі закладів вищої освіти, методистки та викладачки  закладів післядипломної педагогічної освіти тощо. Креативна професійна  тренерська команда у складі Наталії Гущиної, Олега Охредька, Ірини Унгурян, Яни Чернишової та Інни Шахно зробили все для того, щоб 15 семінарських годин були не лише цікавими та інтерактивними, а й максимально ефективними для кожного з тих, хто пройшов навчання за новою Програмою в форматі онлайн.

 І як результат плідної роботи учасників: набуті вміння організовувати інтерактивну взаємодію при навчанні онлайн; створювати Google Клас задля організації ефективної взаємодії вчитель-учень(-ниця); опанування цифрових інструментів для проведення відеозустрічей (Zoom, Skype Meet Now, Google Meet, Messenger Rooms); засвоєння знань щодо алгоритму створення інтерактивних вправ, вікторин, опитувальників засобами Mentimetr, Kahoot, Google Форм, LearningApps тощо.

А ось трохи цікавої результативної статистики: до початку семінару рівень своєї цифрової грамотності по десятибальній шкалі на «5» оцінили 16 учасників (трохи більше 30%), на «10» – лише 1,  а по закінченню навчання відмінниками себе впевнено відчули  -  18 педагогів (це 33%), «8» собі поставили – 24 людини (більше 45%), а тих, хто почувається геть погано не лишилося зовсім!

З відповіді на запитання підсумкової анкети "Які інструменти, з тих про які дізналися на семінарі, Ви точно будете використовувати у своїй роботі?", ми дізналися, що 96% учасників збирається використовувати Zoom53 % Google Meet, Google Презентації буде створювати 83% педагогів, а працювати в Google Classroom  і з дошкою Padlet відповідно 79% і 72%!!!

І це, дійсно, можна вважати прекрасним результатом роботи тренерів, які  за якість та рівень  подачі  матеріалу і пояснень, свою доброзичливість та щирість, отримали дуже високу оцінку  від учасників. До речі, в цілому організацію семінару 89% учасників оцінили  на максимальний бал  -  «10», а на запитання «Чи будете Ви рекомендувати наш семінар своїм колегам?»,  100 % надали відповідь «ТАК»!

Тож, шановні колеги, разом із «випускниками» семінарів  «Онлайн інструменти для викладання інтегрованого курсу “Культура добросусідства”» рекомендуємо! Тим більше, найближчим часом в планах ГО "Інформаційно-дослідний центр «Інтеграція та розвиток» проведення чергової серії подібного навчання. А дистанційна освіта – це сучасно і актуально!

 

З програмою тренінгу можна ознайомитися на нашому сайті за посиланням:  https://cutt.ly/RfdZRDA.