uk
До уваги педагогічних працівників закладів дошкільної освіти і батьків дітей дошкільного віку!

До уваги педагогічних працівників закладів дошкільної освіти і батьків дітей дошкільного віку!

19.09.2020
207

 Інформаційно-дослідний центр «Інтеграція та розвиток» разом із провідною тренеркою нашої організації Валентиною Потаповою запрошує Вас та Ваших колег на короткотерміновий онлайн тренінг  «Свобода і права дитини vs безпека дитини в ЗДО: як знайти баланс».

 

Під час тренінгу ви будете працювати з такими питаннями: Як дотримуватися прав людини і прав дитини в умовах сучасного дитячого садка? Які виклики постають перед вихователями? Чи можливі обмеження в реалізація прав і свобод дитини? Як побачити ту тонку грань між свободою і безпекою, щоб не завдати шкоди дитині?  

Відповіді  учасники шукатимуть разом з експертом, коли будуть розглядати та аналізувати кейси реальних ситуацій з життя закладу дошкільної освіти. Експерткою виступає Валентина Потапова - провідна тренерка наскрізного інтегрованого курсу «Культура добросусідства»,  вихователька ЗДО з 10-річним досвідом, правознавиця та експертка з медіаосвіти, керівниця освітнього напрямку Української Гельсінської спілки з прав людини

     Тренінг відбудеться 7 жовтня (середа),  з 18:00 до 21:00.  Участь платна  - 150 грн. за особу.

     Заповнити заявку на участь у цьому тренінгу Ви можете за посиланням: https://forms.gle/uhdUgfzNsffrXnSYA .

Реєстрація триватиме до 30 вересня, але може  буде закрита раніше, якщо зареєструється максимальна кількість учасників (до 25 осіб). Після закриття реєстрації Вам будуть відправлені реквізити для оплати і технічна інформація щодо участі у тренінгу, який відбуватиметься на платформі ZOOM.

      Увага! Після завершення тренінгу Ви зможете отримати лише Сертифікат участі в освітньому заході. Якщо упродовж жовтня-листопада 2020 р. ви візьмете участь щонайменше у трьох освітніх заходах нашої організації, ми готові Вам надати сертифікат підвищення кваліфікації на відповідну кількість годин (7 або 9).

Приєднуйтеся! Буде корисно і цікаво!