uk
До уваги освітян, які бажають розвивати співпрацю з батьками

До уваги освітян, які бажають розвивати співпрацю з батьками

29.09.2020
235

До уваги освітян, які бажають розвивати співпрацю з батьками та оволодіти методом декодування фотографій! 

Інформаційно-дослідний центр «Інтеграція та розвиток» разом із провідною тренеркою нашої організації Валентиною Потаповою запрошує Вас та Ваших колег на короткотерміновий вебінар  «Як працювати з емпатійними питаннями на батьківських зборах за допомогою фотографій?»

Фотографія - один з найпростіших візуальних матеріалів для роботи педагога (за доступністю і наочністю), але, одночасно,  один з найскладніших. Крім того,  Що зображено, потрібно вміти бачити як це зображено, чому саме так зображено, і що залишилося «поза кадром».   Під час вебінару, на прикладі фотопроєкту Ганни Радченко "Зворотній бік материнської любові",  учасники зможуть отримати необхідні знання та навички використання фотографій для обговорення  з батьківською спільнотою складних емпатійних тем, зокрема, гіперпіклування, надмірних очікувань тощо. Допомагати Вам оволодіти навичками декодування фотографії буде Валентина Потапова - провідна тренерка наскрізного інтегрованого курсу «Культура добросусідства»,  медіатренерка, медіапедагогиня, співавторка науково-методичних посібників "Практична медіаосвіта: авторські уроки ", "Практична медіаграмотність: посібник для бібліотекарів ", "Медіаграмотність на уроках суспільних дисциплін: Посібник для вчителя".

Тренінг відбудеться 19 жовтня (понеділок), з 19:00 до 21:00. Участь платна  - 150 грн. за особу.

Заповнити заявку на участь у цьому тренінгу Ви можете за посиланням: https://forms.gle/SGetStRsVPiCvAhDA .

 Реєстрація триватиме до 12 жовтня, але може  буде закрита раніше, якщо зареєструється максимальна кількість учасників (до 25 осіб). Після закриття реєстрації Вам будуть відправлені реквізити для оплати і технічна інформація щодо участі у тренінгу, який відбуватиметься на платформі ZOOM.

Увага! Після завершення тренінгу Ви зможете отримати лише Сертифікат участі в освітньому заході. Якщо упродовж жовтня-листопада 2020 р. ви візьмете участь щонайменше у трьох освітніх заходах нашої організації, ми готові надати Вам сертифікат підвищення кваліфікації на відповідну кількість годин (7 або 9).

Приєднуйтеся! Буде корисно і цікаво!