uk
До уваги освітян та представників інших

До уваги освітян та представників інших "стресонебезпечних" професій!

19.09.2020
171

Шановні освітяни і представники інших «стресонебезпечних» професій! Інформаційно-дослідний центр «Інтеграція та розвиток» разом із провідним тренером нашої організації Андрієм Гусєвим запрошує Вас та Ваших колег на короткотерміновий онлайн тренінг «Основи профілактики професійного вигоряння для представників «допоміжних» професій».

Під час тренінгу ви зможете знайти відповіді та нову інформацію на такі актуальні теми та  питання: Що таке професійне вигоряння? Професійне та емоційне вигоряння (співвідношення понять). Етапи та види вигоряння: від депресії до ризику суїциду. «Допоміжні» професії та їхні ризики. Співвідношення професійного й особистого. Професійний стрес. «Токсичні» люди і відносини. Допомога. Діагностика та самодіагностика. Прийоми самодопомоги. Режим праці і відпочинку. Куріння, алкоголь і інші психоактивні речовини. Коли слід звертатися до фахівця і до якого?

 Експертом в даних темах буде виступати кандидат психологічних наук Андрій Гусєв, практикуючий психолог, медіатор. Стаж роботи в сфері надання психологічної допомоги 20 років.

Ви можете обрати зручну для Вас дату проходження тренінгу: 29 вересня або  6 жовтня з 19.00 до 21.00.  

Участь платна  - 150 грн. за особу.

Заповнити заявку на участь у цьому тренінгу Ви можете за посиланням: https://forms.gle/1ZcPZyd9TyFb47Dh9.

Реєстрація триватиме до 27 вересня, але може  буде закрита раніше, якщо зареєструється максимальна кількість учасників (до 25 осіб). Після закриття реєстрації Вам будуть відправлені реквізити для оплати і технічна інформація щодо участі у тренінгу, який відбуватиметься на платформі ZOOM.

Увага! Після завершення тренінгу Ви зможете отримати лише Сертифікат участі в освітньому заході. Якщо упродовж жовтня-листопада 2020 р. ви візьмете участь щонайменше у трьох освітніх заходах нашої організації, ми готові Вам надати сертифікат підвищення кваліфікації на відповідну кількість годин (7 або 9).

Ми впевнені, що дана тема знайде свого слухача, а надана нашим тренером інформація допоможе Вам покращити якість свого життя!

До зустрічі на тренінгу!:)