uk
До нових звершень із новим Статутом

До нових звершень із новим Статутом

16.01.2020
306

Новий рік для «Інформаційно-дослідного центру «Інтеграція та розвиток» розпочався з важливої,  для подальшої ефективної діяльності  організації, події.    14 січня відбулися загальні збори членів ГО, під час яких було прийнято нову редакцію Статуту, задля його вдосконалення,  у зв’язку з розширенням  напрямків діяльності Організації та суттєвим  збільшенням кількості її членів. Важливо те, що оновлений Статут всебічно враховує положення нових законодавчих актів, а саме Закону «Про освіту» та Закону «Про соціальні послуги», які надають нові можливості для розвитку діяльності громадських організацій.  На зборах було прийнято рішення внести певні зміни не лише до загальних положень щодо діяльності Організації, а і до  визначення її мети. Формулювання якої тепер наступне: «Метою діяльності Організації є сприяння провадженню освітньої, наукової, культурної та просвітницької діяльності задля становлення розвиненого демократичного мультикультурного громадянського суспільства, створення та поширення найкращих практик освіти,  формування суспільства, що навчається впродовж усього життя, а також здійснення та захист прав і свобод, задоволення суспільних, зокрема освітніх, економічних, науково-технічних, інноваційних, творчих, етнічних, інформаційних, соціальних, культурних, спортивних та інших інтересів громадян України». Крім того, згідно із новою редакцією було внесено зміни до таких розділів Статуту, як: «Члени Організації, їхні права та обов’язки», «Порядок формування і діяльності керівних органів Організації», «Міжнародна співпраця» тощо.

За пропозицією Ірини Брунової-Калісецької (у зв’язку із завершенням п’ятирічного строку її перебування на посаді Голови Організації та згідно нової редакції Статуту) було обрано нового  Голову Правління та членів Правління Організації у складі 5 осіб.  Протягом найближчих двох років всі ключові та стратегічні питання щодо діяльності ГО будуть вирішуватися Маргаритою Араджионі, Лілією Лещенко, Нелею Лисенко, Олегом Смірновим,  та Євгеном Заблудовським. Саме пан Євген і став Головою Правління  ГО «Інформаційно-дослідний центр «Інтеграція та розвиток».   

 На кінець січня заплановано проведення чергових Загальних зборів. Організація поповниться своїми новими членами (вони будуть прийняті до її лав за поданими заявками),  відбудеться обговорення стратегії розвитку ГО, яка  націлена, перш за все, на реалізацію нових можливостей та нові досягнення.