uk
ДИСТАНЦІЙНА ОСВІТА – СУЧАСНО ТА АКТУАЛЬНО.  ОГОЛОШУЄМО НАБІР НА НАВЧАННЯ!

ДИСТАНЦІЙНА ОСВІТА – СУЧАСНО ТА АКТУАЛЬНО. ОГОЛОШУЄМО НАБІР НА НАВЧАННЯ!

21.09.2020
409

Шановні колеги-освітяни!

Ми щасливі повідомити Вам про те, що нещодавно три групи викладачів «КД» успішно завершили навчання за нашою новою програмою «Онлайн інструменти для викладання інтегрованого курсу “Культура добросусідства”» і отримали відповідні сертифікати.

Зважаючи на велику кількість позитивних відгуків та актуальність  розвитку дистанційної освіти, ми оголошуємо набір нової групи освітян, які бажають навчитися проводити заняття за інтерактивною технологією в онлайн форматі.

 Навчання буде проводитися дистанційно 5 днів по 3 години.

А саме  9 жовтня (у п'ятницю)  з 18.00 до 21.00  години; 10,11,17,18 жовтня (у суботні та недільні дні) з 10.00 до 13.00 години.

Нагадуємо, цей семінар-тренінг проводиться за Програмою підвищення кваліфікації педагогічних та науково-педагогічних працівників для роботи у закладах освіти (за видом освітньої послуги «СЕМІНАР») «Онлайн інструменти для викладання інтегрованого курсу “Культура добросусідства”»,  розробленою фахівцями Інформаційно-дослідного центру "Інтеграція та розвиток".

З програмою тренінгу можна ознайомитися на нашому сайті за посиланням https://cutt.ly/RfdZRDA. Також тут  можна побачити список педагогів/педагогинь, які вже пройшли таке навчання, тож ви  можете розпитати своїх колег/колежанок про їхні враження.

Категорія учасників - всі, хто працює за курсом "Культура добросусідства"! Педагогічні працівники(-ці) закладів дошкільної освіти, вчителі(-ки) початкових класів, вчителі-предметники середньої і старшої школи, викладачі закладів вищої освіти, методисти(-ки) і викладачі(-ки) закладів післядипломної педагогічної освіти тощо.

Для проходження навчання Вам знадобляться комп’ютер або ноутбук/нетбук, доступ до Інтернету (бажано якісного), за необхідності навушники і мікрофон, смартфон.

Участь у семінарі-тренінгу платна. Вартість навчання буде залежати від кількості його учасників і становитиме мінімум 300 – максимум 400 гривень.  

Якщо Ви зацікавлені пройти таке навчання, заповніть, будь ласка, гугл-форму за посиланням:

https://forms.gle/Xsc6eEQM42UoNy4ZA

Реєстрацію буде відкрито до 5 жовтня включно. Не пізніше 7 жовтня ми повідомимо Вам про кількість зареєстрованих учасників і відповідно про остаточну вартість Вашої участі у навчанні (будуть надані банківські реквізити для перерахування коштів).

Чекаємо на Вас на наших семінарах-тренінгах!