uk
БЕЗЛІЧ РЕСУРСІВ ДЛЯ ЕФЕКТИВНОЇ РОБОТИ ОНЛАЙН

БЕЗЛІЧ РЕСУРСІВ ДЛЯ ЕФЕКТИВНОЇ РОБОТИ ОНЛАЙН

13.12.2020
197

12 грудня, за чисельними проханнями освітян, які бажають бути сучасними та працювати в дистанційному форматі цікаво та ефективно, розпочався  тренінг «Онлайн-інструменти для викладання інтегрованого курсу “Культура добросусідства”». Вже восьма за рахунком від початку червня група педагогів буде навчатися задля опанування інтерактивними технологіями для освітньої діяльності  онлайн за Програмою підвищення кваліфікації педагогічних та науково-педагогічних працівників для роботи у закладах освіти.  Цю унікальну Програму було розроблено фахівцями Інформаційно-дослідного центру "Інтеграція та розвиток" і вона вже неодноразово довела свою доцільність та актуальність.

20 педагогів буквально з першої хвилини тренінгу із захопленням занурились в творчу дружню атмосферу, яка сприяла отриманню нових знань щодо користування онлайн інструментами. Фахівець своєї справи, тренерка курсу «Культура добросусідства» Ірина Унгурян була неперевершеною у своєму вмінні чітко, послідовно та дуже доступно говорити про те, що спочатку здавалося складним, та бути надзвичайно щирою у своєму бажанні поділитися безцінними  інформацією та досвідом з колегами.

Почали зі знайомства та вправи «Звідки Я?»  і одразу дізналися про чудовий ресурс Google Map, а ще й про те, що «КД» в черговий раз об’єднала всю країну. Адже на віртуальній  інтерактивній карті  з’явилися позначки Харків та Дніпро, Полтава та Київ, Запоріжжя та Миколаїв  тощо. Дивувалися тому, скільки можливостей є у цього ресурсу та міркували, як можна використати його під час своїх уроків. І тут час вже просто «полетів»… Canva за допомогою якої створюються чудова інфографіка, оголошення, сертифікати і, навіть, презентації з відеосупроводом спікера.. Flippity.net – ресурс незамінний для створення ігор та надзвичайних завдань … Робота з інтерактивною дошкою Jamboard та народження креативних ідей щодо того, як ця багатофункціональна дошка стане в пригоді на заняттях з розвитку мовлення, на уроках історії та географії, для командоутворення, індивідуальної та групової роботи. Встигли розглянути алгоритм створення уроку на основі відео за допомогою інструменту TEDEd та презентації в форматі 3D на платформі Prezi.

Ну, і, звичайно, встигли подякувати тренерці та  передати через чат, свої враження та емоції. «Супер!», «Здивовані!», «У захваті!»,  «Все зрозуміло та надзвичайно корисно! Тепер тільки треба почати користуватися!», «Вже хочеться все це робити скоріше!». І далі буде! Бо попереду чотири насичених тренінгових дні, які гарантують учасникам можливість  опанувати ще не один десяток ресурсів для  ефективної роботи онлайн!