uk
Перша зустріч. У Вінниці відбулася презентація курсу «КД»

Перша зустріч. У Вінниці відбулася презентація курсу «КД»

10.05.2019
567

 9 квітня в стінах Вінницької академії неперервної освіти гостинно приймали Маргариту Араджионі – кандидата історичних наук, керівницю групи розробників наскрізного інтегрованого курсу «Культура добросусідства». На зустріч із нею завітали освітяни Вінниччини, для яких    пані Маргарита усебічно презентувала курс, який може забезпечити системний підхід до проведення цілеспрямованої виховної роботи з формування соціальної компетентності людини в цілому (в т.ч. громадянської, здоров’язберігаючої, інформаційної, комунікативної, професійної тощо) й однієї з іі складових – толерантності – не тільки у дітей, а й у їхніх батьків. Крім того для вчителів шкіл та вихователів закладів дошкільної  освіти було проведено семінар-тренінг під час якого педагоги могли переконатися в ефективності та сучасності інструментарію, що використовується під час викладання «КД». Учасники презентації та тренінгу відзначили, як ціннісну складову, інтегрованість унікального спецкурсу.  Адже в ньому подані відомості з аксіології та ботаніки, географії та джерелознавства, екології, етики, етнології, зоології, історії, конфліктології, медіаосвіти, мовознавства, політології тощо. Вінницькі педагоги зголосилися взяти активну участь у роботі творчій групі з адаптації навчально-методичного комплексу курсу «КД» для можливості його впровадження в області.

 Наразі в дванадцяти регіонах нашої країни курс «КД»   вже з успіхом впроваджується,  і є впевненість в тому, що і вінничани приєднаються до «Всеукраїнської сім’ї» педагогів «Культури добросусідства». А найближчим часом курс буде презентовано ще в чотирьох областях України.

 

Захід відбувся згідно з планом роботи Міністерства освіти і науки України в рамках проекту громадської організації «Інформаційно-дослідний центр «Інтеграція та розвиток» «Розвиток демократичного середовища і толерантності через співробітництво освітян та батьків у закладах дошкільної освіти, початкової школи і громадах», який здійснюється за фінансової підтримки Посольства Королівства Норвегія в Україні