uk
УВАГА! Навчання

УВАГА! Навчання "Культурі добросусідства" для тих, хто пілотує 5-6 класи у 2021 році!

24.06.2021
329

Дорогі освітяни та всі симпатики  курсу «Культура добросусідства»!

Раді повідомити, що нова модельна навчальна програма «Культура добросусідства» для 5-6 класів НУШ нашого наскрізного курсу успішно пройшла експертні комісії і наразі перебуває на формальному затвердженні в Міністерстві освіти і науки України. Її перша офіційна коротка презентація  відбудеться 25 червня, під час заходу, організованого Інститутом модернізації змісту освіти.

Всіх, хто хоче долучитися до більш розлогої, ґрунтовної презентації нашої програми  запрошуємо це зробити 25 червня о 15:00, або 29 червня об 11:00.

Покликання для приєднання до презентації на платформі Zoom Ви можете скопіювати під час реєстрації в гугл-формі на зручну Вам дату і час: https://forms.gle/gRuboJ2yLTD7A92T8

Також щиро запрошуємо викладачів з пілотних шкіл НУШ, які мають бажання з 1 вересня 2021 року розпочати апробацію програми «Культура добросусідства» для 5-6 класів, на цікаве інтерактивне навчання методиці викладання курсу. Воно відбудеться в очному форматі в місті Ірпінь з 11 по 15 серпня. За рахунок грантових коштів Інформаційно-дослідний центр «Інтеграція та розвиток» буде сплачувати проїзд, харчування та проживання учасників, а також власне навчання і методичні матеріали.

Викладачів курсу буде забезпечено методичними розробками занять, роздатковим матеріалом для учнів. Також вони отримають інші, дотичні до тематики програми методичні матеріали для дітей та батьківської громади, які мають відповідні грифи, отримані  у 2018-2019 рр.

Упродовж апробації пілотної програми, педагогів, які будуть працювати над її впровадженням, буде додатково забезпечено навчанням щодо використання онлайн інструментів для інтерактивної роботи, постійними методичними консультаціями в дистанційному форматі та менторською підтримкою.

Пройти попередню реєстрацію для участі у семінарі-тренінгу в Ірпіні (поки що тільки для викладачів пілотних шкіл НУШ і викладачів ЗППО) можна за покликанням: https://forms.gle/iDAvbRsvmzbECeD18

 

Важливо! Не забудьте погодити ваші плани із  адміністрацією шкіл, адже  до 1 серпня директори мають подати до Інституту модернізації змісту освіти відомості про те, що Ваш заклад освіти обрав курс «Культура добросусідства» для пілотування.

 

Ласкаво просимо до команди викладачів «Культури добросусідства»! Приєднуйтеся!