uk en
Тренери

Катерина Андреєва
Катерина Андреєва
тренерка курсу «Культура добросусідства»

Андреєва Катерина Віталіївна -  тренерка курсу «Культура добросусідства», методистка Луганського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти.

Готова працювати в якості тренера з педагогічними працівниками закладів дошкільної освіти, як в оффлайн так і в онлайн форматах, за наступними темами: Критичне мислення; Ідентичності, стереотипи, дискримінація; Усна історія. Історична пам'ять. Пам'ятники / Знайомство дітей з рідним краєм (у ЗДО);  Робота з емоціями. Професійне вигоряння; Співпраця з батьками. Соціальна згуртованість. Батьківські збори по-новому.

Себе вважає "комунікабельною людиною із надзвичайно цікавим досвідом, яким готова щиро  поділитися".

Контактна інформація:

E-mail: kvandreeva777@gmail.com

Ольга Бондаренок
Ольга Бондаренок
тренерка курсу «Культура добросусідства»

Бондаренок Ольга Іванівна - тренерка курсу «Культура добросусідства», вчителька початкової школи  КЗ "Шосткінська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №1 Шосткінської міської ради Сумської області».

Готова працювати з педагогами початкової школи в якості тренера «КД», як  в оффлайн так і в онлайн форматі, за наступними темами: Знайомство з курсом/програмою; Громадянська освіта, Рамка культури демократії, громадянські компетентності; Медіаграмотність, методики роботи з візуальними джерелами; Вербальна і невербальна комунікація. Ненасильницька комунікація. Міжкультурна комунікація;  Природа навколо нас. Екологічна компетентність; Співпраця з батьками. Соціальна згуртованість. Батьківські збори по-новому.

«Впевнено крокую разом з інтегрованим курсом "Культура добросусідства" більше двох років, - говорить пані Ольга, -  Маю досвід у проведенні тренінгів для  дорослих, у роботі з якими вмію проявляти нестандартні підходи».

Контактна інформація:

E-mail: olgaosa123@gmail.com

 

 

Олена Вітковська
Олена Вітковська
тренерка курсу «Культура добросусідства»

Вітковська Олена Данилівна  -  тренерка курсу «Культура добросусідства»,  завідувачка  навчально-методичної лабораторії акмеології Миколаївського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти, регіональна координаторка  Всеукраїнського експерименту з впровадження програми "НУШ у поступі до цінностей".  

Готова працювати в якості тренера з педагогами всіх ланок освіти за наступними темами: Знайомство з курсом/програмою; "Занурення" у програму "КД" відповідно до ланки освіти; Основні форми і методи роботи за курсом "КД". Метод проєктів. Експериментальна діяльність; Медіаграмотність, методики роботи з візуальними джерелами;  Співпраця з батьками. Соціальна згуртованість. Батьківські збори по-новому.

«Маю 30-річний досвід роботи з дітьми… Пройшла всі ланки освіти, як вихователь, учитель і, наразі,  викладач закладу післядипломної педагогічної освіти.   Вже четвертий рік працюю з дорослими. Це дуже цікавий досвід, який допомагає мені у практичному спрямуванні занять, - говорить пані Олена, - А ще, я активний прихильник та щирий симпатик інтегрованого курсу "Культура добросусідства". Поширюю свої знання серед педагогів області з метою збільшення кола його прибічників та активного впровадження «КД».

Контактна інформація:

E-mail: olenka.vitkovska@gmail.com

 

Надія Кириленко
Надія Кириленко
тренерка курсу «Культура добросусідства»

Кириленко Надія Василівна -  тренерка курсу «Культура добросусідства», методист Ресурсного центру підтримки інклюзивної освіти Закарпатського інституту післядипломної педагогічної освіти.

Готова працювати в якості тренера з педагогами початкової школи за наступними темами: Знайомство з курсом/програмою; Ставлення до іншого (гендерні питання, люди з інвалідністю, вікова толерантність тощо) і широка соціальна інклюзія; Співпраця з батьками. Соціальна згуртованість. Батьківські збори по-новому.

«Багато років я пропрацювала у школі-інтернат для дітей-сиріт з інтелектуальними порушеннями, а тому як ніхто інший була на практиці «дотичною» до таких тем як: Толерантність, Стереотипи, Дискримінація, Булінг, Широка соціальна інклюзія (все для всіх!), - говорить про свійпрофесійний досвід пані Надія, -  Через призму своєї діяльності володію вмінням терплячого та толерантного ставлення до іншого. Буду рада поділитися досвідом та часткою своєї любові до людства, до кожного …  незалежно від статі, релігії, кольору шкіри та психофізичного розвитку».

Контактна інформація:

E-mail: kyryl.nadiya@gmail.com

 

 

Ольга Крутенко
Ольга Крутенко
тренерка курсу «Культура добросусідства»

Крутенко Ольга Володимирівна - тренерка курсу «Культура добросусідства», доцентка кафедри педагогіки та освітнього менеджменту Черкаського обласного інституту післядипломної освіти педагогічних працівників.   

Готова працювати в якості тренера з педагогами початкової, середньої та старшої школи, як в оффлайн так і в онлайн форматах, за наступними темами: Ставлення до іншого (гендерні питання, люди з інвалідністю, вікова толерантність тощо) і широка соціальна інклюзія; Вербальна і невербальна комунікація. Ненасильницька комунікація. Міжкультурна комунікація; Підлітки, молодь і їхні особистісні кордони. Право на самовираження. Виклики підліткового віку; Співпраця з батьками. Соціальна згуртованість. Батьківські збори по-новому.

«Мій професійний досвід є цікавим і різноманітним. Починала з посади «вихователька дошкільного закладу освіти». За кілька місяців, поки працювала з дошкільнятками, зрозуміла, що дуже важливо зберігати в собі природню допитливість, яка притаманна малечі, - пригадує з чого починався її успішний професійний шлях в педагогіці пані Ольга, -   Подальша робота в школі вчителем та заступником з виховної роботи – це калейдоскоп цікавих справ та проєктів, реалізованих разом із школярами та колегами-педагогами. Важливою віхою в педагогічному житті став перший тренінг, учасницею якого стала ще в 2002 році. Цей незабутній захід дав розуміння ефективності інтерактивних технологій. Наразі готова втілювати свій досвід в життя і передавати знання та уміння усім бажаючим!».

Контактна інформація:

E-mail:ovkrutenko@gmail.com

 

Наталія Літвінова
Наталія Літвінова
тренерка курсу «Культура добросусідства»

Літвінова Наталія Євгенівна  -  тренерка курсу «Культура добросусідства», вихователька-методистка вищої категорії закладу дошкільної освіти № 60 міста Миколаєв, має звання "старший вихователь".

Готова працювати в якості тренера з педагогами закладів дошкільної освіти  за наступними темами: Ставлення до іншого (гендерні питання, люди з інвалідністю, вікова толерантність тощо) і широка соціальна інклюзія; Ідентичності, стереотипи, дискримінація; Вербальна і невербальна комунікація. Ненасильницька комунікація. Міжкультурна комунікація; Усна історія. Історична пам'ять. Пам'ятники / Знайомство дітей з рідним краєм (у ЗДО); Природа навколо нас. Екологічна компетентність; Протидія домашньому насильству. Протидія булінгу. Законодавство України з цих питань; Співпраця з батьками. Соціальна згуртованість. Батьківські збори по-новому.

«Я тренер. І вам слід обрати мене тому, що саме я зможу навчити вас новому креативно, нестандартно, а головне цікаво, - впевнено та небезпідставно говорить про себе пані Наталія, -  А я, в свою чергу, буду вчитися у вас, бо ви маєте свою думку, свої знання і головне досвід».

Контактна інформація:

E-mail: tashagaranina@gmail.com

Оксана Максимчук
Оксана Максимчук
тренерка курсу «Культура добросусідства»

Максимчук Оксана Адамівна -  тренерка курсу «Культура добросусідства», вчителька початкових класів  ЗОШ І-ІІІ ступеня села  Журавичі Ківерцівської ОТГ Луцького району.

Готова працювати в якості тренера з педагогами початкової школи за наступними темами: Знайомство з курсом/програмою; "Занурення" у програму "КД" відповідно до ланки освіти; Основні форми і методи роботи за курсом "КД". Метод проєктів. Експериментальна діяльність.

Девіз пані Оксани: «Навчатися, щоб навчати!». Вона, за її ж словами: «Відповідальна, цілеспрямована, позитивно налаштована, із почуттям гумору))) та вмінням працювати  в команді. Із задоволенням пізнаю нове, охоче ділюсь досвідом, не боюсь помилятись. Постійно в пошуках нових знань та методів  самовдосконалення». 

Контактна інформація:

E-mail: ksuhca.13@gmail.com

Людмила Молошнюк
Людмила Молошнюк
тренерка курсу «Культура добросусідства»

Молошнюк Людмила Василівна - тренерка курсу «Культура добросусідства», методист відділу "Ресурсний центр підтримки інклюзивної освіти" Вінницької академії безперервної освіти.

Готова працювати в якості тренера з педагогами закладів дошкільної освіти  за наступними темами: Знайомство з курсом/програмою;Ідентичності, стереотипи, дискримінація; Природа навколо нас. Екологічна компетентність; Співпраця з батьками. Соціальна згуртованість. Батьківські збори по-новому.

На запитання, чому слухачі саме Вас мають обрати як тренера, пані Людмила щиро відповіла: «Я багато років пропрацювала в закладі дошкільної освіти вихователем, потім методистом. «Дошкільники» - це моя рідна аудиторія, близька по інтересам та  переконанням. «Дошкільники» - це творчі, креативні  особистості, надзвичайно комунікабельні, гнучкі та доброзичливі педагоги. Я самокритично відношусь до себе, але впевнена, що саме такі якості притаманні і мені. Я легко знаходжу мову з різними категоріями людей, я відкрита до спілкування, я не боюсь експериментів, я надзвичайно артистична. Зі мною  легко та цікаво. Я вмію повести за собою колектив, я лідер. Я справлюсь!!!»

Контактна інформація:

E-mail: ludamoloshnuk@gmail.com

Оксана Мочук
Оксана Мочук
тренерка курсу «Культура добросусідства»

Мочук Оксана Богданівна -   тренерка курсу «Культура добросусідства», методистка центру ІКТ,  інформатики та дистанційної освіти Тернопільського обласного комунального інституту післядипломної педагогічної освіти.

Готова працювати в якості тренера з педагогічними працівниками закладів дошкільної освіти та педагогами початкової школи, як в оффлайн так і в онлайн форматах, за наступними темами: Знайомство з курсом/програмою; Основні форми і методи роботи за курсом "КД"; Метод проєктів. Експериментальна діяльність; Медіаграмотність, методики роботи з візуальними джерелами; Критичне мислення; Природа навколо нас. Екологічна компетентність; Робота з емоціями. Професійне вигоряння.

«Сьогодні гаджети для педагогічних працівників є робочим інструментом, засобом підготовки текстів, таблиць, аналітичних даних - їх зберігання; графічним редактором, засобом підготовки виступів. А застосування сучасних інформаційних технологій у навчанні - одна з найбільш важливих і стійких тенденцій розвитку освітнього процесу, - із знанням своєї улюбленої справи говорить пані Оксана, - Я можу і хочу навчити педагогічних працівників новим технологіям для практичного використання у їх професійній діяльності задля її ефективності та покращення».

Контактна інформація:

E-mail: oksanamochuk@gmail.com

Інна Нечитайло
Інна Нечитайло
тренерка курсу «Культура добросусідства»

Нечитайло (Беженар) Інна Іванівна - тренерка курсу «Культура добросусідства»,  старший викладач Одеської академії неперервної освіти Одеської обласної  ради.

Готова працювати в якості тренера з педагогами початкової школи, як в оффлайн так і в онлайн форматах, за наступними темами: Знайомство з курсом/програмою; Ставлення до іншого (гендерні питання, люди з інвалідністю, вікова толерантність тощо) і широка соціальна інклюзія; Вербальна і невербальна комунікація. Ненасильницька комунікація. Міжкультурна комунікація; Співпраця з батьками. Соціальна згуртованість. Батьківські збори по-новому.

"Життя вчить нас цінувати час, час вчить цінувати життя. Я знаю як це робити. А ви? З радістю поділюся своїми знаннями та досвідом", - звертається до майбутніх учасників тренінгів пані Інна.

Контактна інформація:

E-mail: Innusiadom@gmail.com

 

 

Лія Олійник
Лія Олійник
тренерка курсу «Культура добросусідства»

Олійник Лія Миколаївна – тренерка курсу «Культура добросусідства», кандидатка педагогічних наук, доцентка кафедри теорії й методики дошкільної та початкової освіти Миколаївського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти.

Готова працювати в якості тренера «КД» з педагогами усіх освітніх ланок за наступними темами: Знайомство з курсом/програмою; Підприємництво і ініціативність; Ставлення до іншого (гендерні питання, люди з інвалідністю, вікова толерантність тощо) і широка соціальна інклюзія; Ідентичності, стереотипи, дискримінація; Аксіологічний компонент, морально-духовне виховання; Вербальна і невербальна комунікація. Ненасильницька комунікація. Міжкультурна комунікація;  Протидія домашньому насильству. Протидія булінгу. Законодавство України з цих питань;  Онлайн інструменти для викладання курсу «КД».

Педагоги, яких навчає Лія Миколаївна, завжди відмічають компетентнісний та практико-орієнтований характер її  занять, досконале володіння нею хмарними технологіями, її надзвичайне розуміння специфіки роботи з дорослими. Вона доброзичлива і привітна, креативно і критично мислить, у нестандартних ситуаціях націлена на знаходження компромісних рішень, надійна  людина, готова надати професійну допомогу, а у спілкуванні з колегами та слухачами курсів легко знаходить спільну мову.

Контактна інформація:

E-mail:  liyalno1@gmail.com

Тетяна Палько
Тетяна Палько
тренерка курсу «Культура добросусідства»

Палько Тетяна Василівна -  тренерка курсу «Культура добросусідства»,  доцентка кафедри педагогіки та психології Закарпатського інституту післядипломної педагогічної освіти, кандидатка психологічних наук.

Готова працювати в якості тренера, як в онлайн, так і в оффлайн форматах, за наступними темами: Природа навколо нас. Екологічна компетентність; Підлітки, молодь і їхні особистісні кордони. Право на самовираження. Виклики підліткового віку; Робота з емоціями. Професійне вигоряння; Співпраця з батьками. Соціальна згуртованість. Батьківські збори по-новому.

«Відповідальна, пунктуальна, оптимістична, - говорить про себе пані Тетяна, -  Заняття проводжу у доступній формі із застосуванням практичних навичок, підвищую мотивацію до самореференції». А ще, Тетяна Палько із захопленням веде власний блог,  призначений для освітян, здобувачів освіти, їхніх батьків та всіх зацікавлених у розвитку власних здібностей, рефлексії та самовдосконаленні. Заходьте за посиланням: https://tanyapalko.blogspot.com/  і ви зрозумієте, чому вам слід обрати пані Тетяну, як тренера «КД».

 Контактна інформація:

E-mail: tetyanapalko752@gmail.com

 

Ольга Романчак
Ольга Романчак
тренерка курсу «Культура добросусідства»

Романчак Ольга Олександрівна - тренерка курсу «Культура добросусідства», методист кабінету методики дошкільної та початкової освіти Закарпатського інституту післядипломної педагогічної освіти.

Готова працювати в якості тренера з педагогічними працівниками закладів дошкільної освіти та вчителями початкової школи, як в оффлайн так і в онлайн форматах, за наступними темами: Знайомство з курсом/програмою; "Занурення" у програму "КД" відповідно до ланки освіти; Основні форми і методи роботи за курсом "КД". Метод проєктів. Експериментальна діяльність;Усна історія. Історична пам'ять. Пам'ятники / Знайомство дітей з рідним краєм (у ЗДО); Традиційна і сучасна культура, зокрема і релігієзнавство; Природа навколо нас. Екологічна компетентність; Співпраця з батьками. Соціальна згуртованість. Батьківські збори по-новому.

«Моє професійне кредо, -  говорить пані Ольга,  - допомогти педагогам, а відтак і здобувачам освіти навчитися вибудовувати життя, керуючись принципами демократії; жити у злагоді з собою й плекати гармонійні відносини з навколишнім світом; бути небайдужими до  свого народу, свого краю, своєї держави; володіти вміннями генерувати інноваційні ідеї, ухвалювати прогностичні рішення, критично мислити та аналізувати інформацію, розуміти значення права, активно цікавитися суспільним, політичним та економічним життям».

Контактна інформація:

E-mail: olga.romanchak1972@gmail.com

 

Тетяна Татаренко
Тетяна Татаренко
тренерка курсу «Культура добросусідства»

Татаренко Тетяна Володимирівна - тренерка курсу «Культура добросусідства», заступник директора з виховної роботи Новоодеської гуманітарної гімназії Миколаївського району Миколаївської області.

Готова працювати в якості тренера з педагогами середньої та старшої школи за наступними темами: Знайомство з курсом/програмою; "Занурення" у програму "КД" відповідно до ланки освіти; Медіаграмотність, методики роботи з візуальними джерелами; Критичне мислення; Підлітки, молодь і їхні особистісні кордони. Право на самовираження. Виклики підліткового віку;  Робота з емоціями. Професійне вигоряння; Співпраця з батьками. Соціальна згуртованість. Батьківські збори по-новому.

Про себе говорить поетично та щиро:

«Я поважаю тих, хто прагне знань

Сама шукаю їх щодня і всюди.

Світ стане кращим, вірю без вагань,

Якщо знайдуть порозуміння люди».

А ще, із готовністю ділитися досвідом, додає: «Мене навчали гідні вчителі і це буде не чесно, якщо на мені обірветься нитка передачі цінних знань, які, я вірю, можуть змінити якщо не світ, то  хоча б одну людину.

 Контактна інформація:

E-mail: tatina.tatarenko@gmail.com

Ольга Трофіменко
Ольга Трофіменко
тренерка курсу «Культура добросусідства»

Трофименко Ольга Анатоліївна  - тренерка курсу «Культура добросусідства», старша викладачка, методистка  Одеської академії неперервної освіти Одеської обласної ради.

Готова працювати в якості тренера «КД» з педагогами закладів дошкільної освіти за наступними темами: Критичне мислення;  Вербальна і невербальна комунікація. Ненасильницька комунікація. Міжкультурна комунікація; Робота з емоціями. Професійне вигоряння; Підтримка дітей, які пережили стресові події.

Сама себе вважає:  "…універсальним солдатом", тому що здатна "вести бій" з будь-якої зброї, на будь-якої місцевості та при будь-яких умовах. Звісно, це метафора, але вона точно відображає мою широкопрофільність», - говорить пані Ольга, -  Маю першу педагогічну освіту - "учитель російської мови і літератури", друга освіта - "організатор дошкільної освіти, викладач дошкільної педагогіки і психології". Між першою і другою освітою - досвід роботи в різних приватних і комерційних структурах, зокрема фінансовій та банківській  галузях. В цей період захопилась соціальною психологію, менеджментом і управлінням. Весь мій попередній досвід, знання, набуті навички - є міцним підґрунтям для подальшого розвитку й удосконалення як на професійному, так і на особистому рівні».

Контактна інформація:

E-maildessa.olga@gmail.com

Оксана Федунович-Швед
Оксана Федунович-Швед
тренерка курсу «Культура добросусідства»

Федунович-Швед Оксана Тарасівна  –  тренерка курсу «Культура добросусідства»,  кандидатка філологічних наук, доцентка кафедри методики викладання суспільно-гуманітарних дисциплін Інституту післядипломної педагогічної освіти Чернівецької області.

Готова працювати в якості тренера з педагогами  середньої та старшої школи за наступними темами: Знайомство з курсом/програмою; Медіаграмотність, методики роботи з візуальними джерелами.

«Усе життя мріяла працювати вчителем. Мала велике бажання вчити дітей. Як з'ясувалося, у мене добре виходить працювати не тільки з учнями, а й з дорослими, - говорить про себе пані Оксана, -  Умію тримати аудиторію, зацікавити її. Завжди знаходжу цікаві теми для навчання, майстерно доношу їх до слухачів; співпрацюю з ними в різних проєктах; допомагаю у вирішенні складних питань».

Контактна інформація:

E-mail: oxana74shved@gmail.com

Зоя Філончук
Зоя Філончук
тренерка курсу «Культура добросусідства»

Філончук Зоя Володимирівна - тренерка курсу «Культура добросусідства», кандидатка педагогічних наук, доцентка, завідувачка навчально-методичної лабораторії географії та економіки Херсонської академія неперервної освіти" Херсонської обласної ради.

Готова працювати в якості тренера з педагогами середньої та старшої школи за наступними темами: Підприємництво та ініціативність;Медіаграмотність, методики роботи з візуальними джерелами; Природа навколо нас. Екологічна компетентність.

Зоя Володимирівна нагороджена нагрудним знаком "Відмінник освіти України". У її доробку наукові та науково-методичні праці, серед яких монографія, навчально-методичні посібники, статті, тези конференцій, методичні рекомендації та розробки, авторські програми. Вона є членом редакційної колегії науково-методичного журналу "Таврійський вісник освіти", науково-методичного журналу "Географія та економіка в рідній школі", газети "Краєзнавство. Географія. Туризм". Своїм величезним досвідом та знаннями поділиться з кожним з учасників майбутніх тренінгів.

Контактна інформація:

E-mail: zfilonchuk@gmail.com

Леся Фулитка
Леся Фулитка
тренерка курсу «Культура добросусідства»

Фулитка Леся Іванівна  -  тренерка курсу «Культура добросусідства», консультантка з дошкільної освіти Центру професійного розвитку педагогічних працівників міста Львів, директорка приватного закладу дошкільної освіти, методистка державного закладу дошкільної освіти (Львів).

Коло особливих професійних інтересів пані Олесі, це психологія дошкільника та все, що пов’язане із  когнітивно поведінковою терапією. Як тренер готова працювати із педагогами закладів дошкільної освіти за темами: Співпраця з батьками. Соціальна згуртованість. Батьківські збори по-новому.

Життєве кредо тренерки: «Постійне прагнення до відкриття нових просторів для людей готових до цього, спільний розвиток з ними в потоці нової інформації».

Контактна інформація:

E-mail: fylutka3004lesia@ukr.net

Інна Шахно
Інна Шахно
тренерка курсу «Культура добросусідства»

Шахно Інна Олексіївна  - тренерка курсу «Культура добросусідства», методистка Луганського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти.

Готова працювати в якості тренера з педагогами всіх ланок освіти, як в оффлайн так і в онлайн форматах, за наступними темами: Конфліктологічний блок; Медіаграмотність, методики роботи з візуальними джерелами; Критичне мислення; Робота з емоціями. Професійне вигоряння.

Контактна інформація:

E-mail: innashaxno@gmail.com

Вікторія Яроменко
Вікторія Яроменко
тренерка курсу «Культура добросусідства»

Яроменко Вікторія Іванівна -  тренерка курсу «Культура добросусідства», "Одеська академія неперервної освіти Одеської обласної ради", методистка науково-методичної лабораторії громадянської, історичної та мистецької освіти.

Готова працювати в якості тренера з педагогами середньої та старшої школи, як в оффлайн так і в онлайн форматах, за наступними темами: Правовий блок; Медіаграмотність, методики роботи з візуальними джерелами; Критичне мислення; Аксіологічний компонент, морально-духовне виховання.

Робота з дорослими, андрагогіка, методи формування критичного мислення; методичні інструменти організації проєктної діяльності  -  все це належить до сфери професійних інтересів пані Вікторії, яка працює в системі освіти вже більше 30 років. Починала вчителем початкових класів, вчителем історії та правознавства, викладала етику, громадянську освіту. «Люблю використовувати нові освітні технології. На посаді методиста опікуюсь організацією онлайн освіти вчителів суспільствознавчих дисциплін, - говорить тренерка, - із задоволенням завжди ділюсь своїми знаннями та досвідом».

Контактна інформація:
E-mail: nmlistoriya@gmail.com