uk en
Провідні тренери

Ольга Боярчук
Ольга Боярчук
провідна тренерка ГО «Інформаційно-дослідний центр «Інтеграція та розвиток»

Боярчук Ольга Іллівна  - провідна  тренерка  ГО «Інформаційно-дослідний центр «Інтеграція та розвиток», завідувачка відділу виховної роботи і позашкільної освіти, старша викладачка кафедри педагогіки, психології та менеджменту освіти Київського обласного інституту післядипломної освіти педагогічних кадрів.

Готова працювати в якості тренера з педагогами початкової, середньої та старшої школи за наступними темами: Знайомство з курсом/програмою; Громадянська освіта. Рамка культури демократії, громадянські компетентності; Ставлення до іншого (гендерні питання, люди з інвалідністю, вікова толерантність тощо) і широка соціальна інклюзія;  Співпраця з батьками. Соціальна згуртованість. Батьківські збори по-новому.

В колі професійних інтересів пані Ольги наскрізна інтеграція громадянської освіти; упровадження у практику роботи освітніх інноваційних проектів і програм, а щодо тренерської діяльності, то це для неї, за її ж словами: «Улюблена сфера, «місце», де я почуваюся справді класно! Це моя зона росту й комфорту, і одночасно - постійний вихід за межі комфорту)) Це нові люди, які мене змінюють і надихають, підтримують і навчають, відкривають в мені вміння й якості про які я навіть не підозрювала. Наполегливі кроки, постійний пошук, широке різноманіття, активне зростання, Успіх  - ось мої асоціації до своєї роботи.

Та ці мої відчуття зростають у геометричній прогресії, якщо в процесі та результаті проведення тренінгу чи будь-якого заняття/спілкування так почуваються й люди, з якими я співпрацюю! То ж найважливіше для мене - створити ресурсну атмосферу, яка наповнює: безпеку, можливість вільного висловлювання, відкритості думок, повагу, позитив, рівність та можливість отримати нові знання через практику  й обмін досвідом!»

Контактна інформація:

E-mail: olgaboyar4uk@gmail.com

 

 

Людмила Микитюк
Людмила Микитюк
провідна тренерка ГО «Інформаційно-дослідний центр «Інтеграція та розвиток»

Микитюк Людмила Володимирівна  – провідна  тренерка  ГО «Інформаційно-дослідний центр «Інтеграція та розвиток», методистка  з виховної роботи та позашкільної освіти Київського обласного інституту післядипломної освіти педагогічних кадрів.  

Готова працювати в якості тренера з педагогами початкової, середньої та старшої школи за наступними темами: Знайомство з курсом/програмою; Громадянська освіта. Рамка культури демократії, громадянські компетентності; Правовий блок;  Співпраця з батьками. Соціальна згуртованість. Батьківські збори по-новому.

Про свої професійні інтереси та ставлення до роботи сама пані Людмила говорить: «Вже майже 10 років займаюсь тренерською діяльністю, зокрема, є тренеркою у сфері громадянської освіти, гендерної рівності, відновних практик, освіти дорослих. Маю великий досвід проведення фасилітованих зустрічей для шкільних команд. Люблю свою роботу за можливість отримувати нові знання, ділитися власним досвідом з іншими, а також усвідомлювати,  що витрачені зусилля були не даремні та  є помітними через позитивні зміни в освіті».

Контактна інформація:

E-mail: nmkvrpo@gmail.com

 

Ірина Унгурян
Ірина Унгурян
провідна тренерка ГО «Інформаційно-дослідний центр «Інтеграція та розвиток»

Унгурян Ірина  Корнеліївна - провідна  тренерка  ГО «Інформаційно-дослідний центр «Інтеграція та розвиток», кандидатка педагогічних наук, доцентка кафедри педагогіки, психології та теорії управління освітою  Інститут післядипломної педагогічної освіти Чернівецької області.

Готова працювати в якості тренера з педагогами початкової, середньої та старшої школи за наступними темами: Основні форми і методи роботи за курсом "КД". Метод проєктів. Експериментальна діяльність; Громадянська освіта. Рамка культури демократії, громадянські компетентності; Підприємництво і ініціативність; Робота з емоціями. Професійне вигоряння; Співпраця з батьками. Соціальна згуртованість. Батьківські збори по-новому.

«Рух - це життя. І я не про фізичний рух... Ми живемо в епоху постійних змін. Не загубитися в інноваціях - це ще те завдання. І я знаю, як вам допомогти з ним впоратися, - говорить Ірина Унгурян, звертаючись до освітян, - Протягом останніх 14 років працюю з дорослими, проводжу тренінгові заняття, займаюся дослідженнями в педагогічній сфері. Моє професійне переконання про професію педагога -  «Коли ти перестаєш навчатися, ти припиняєш бути вчителем». Тому пропоную разом рухатися у напрямку змін для створення омріяного світу навколо нас!»

Контактна інформація:

E-mail: ungiren82@gmail.com

Яна Чернишова
Яна Чернишова
провідна тренерка ГО «Інформаційно-дослідний центр «Інтеграція та розвиток»

Чернишова Яна Олександрівна  провідна  тренерка ГО «Інформаційно-дослідний центр «Інтеграція та розвиток», методистка кафедри педагогіки та психології Луганського обласного  інституту післядипломної педагогічної освіти, сертифікована тренерка LЕGO, тренерка Нової української школи, експертка моніторингового дослідження НУШ. З 2018 координує впровадження курсу «КД» в початковій школі на Луганщині. Очільниця регіональної групи авторів навчальних посібників курсу «Культура добросусідства» для 1-4 класів,  провела десятки семінарських та тренінгових занять за курсом «КД» для педагогів та тренерів курсу  з різних регіонів України.

Э автором та розробником декількох тренінгів за темами курсу «Культура добросусідства». Готова працювати в якості тренера «КД», як в оффлайн так і в онлайн форматах, за наступними темами: Знайомство з курсом/програмою; Основні форми і методи роботи за курсом "КД". Метод проєктів. Експериментальна діяльність; Підприємництво і ініціативність; Конфліктологічний блок; Медіаграмотність, методики роботи з візуальними джерелами; Критичне мислення; Вербальна і невербальна комунікація. Ненасильницька комунікація. Міжкультурна комунікація; Робота з емоціями. Професійне вигоряння; Співпраця з батьками. Соціальна згуртованість. Батьківські збори по-новому.

 «Курс «КД» стовідсотково відповідає  моєму світосприйняттю; моїм бажанням постійно вдосконалюватися, моїм прагненням зробити нашу освіту кращою», - говорить  Яна Чернишова із готовністю щиро ділитися своїм досвідом, знаннями, ідеями та здобутками  з колегами.

Контактна інформація:

 E-mail: bejeyanyana@gmail.com