uk
Модельній навчальній  програмі  «Культура добросусідства. 5-6 класи»  надано гриф МОН

Модельній навчальній програмі «Культура добросусідства. 5-6 класи» надано гриф МОН

16.07.2021
515

Відповідно до наказу Міністерства освіти і науки України від 12 липня 2021 року  № 795  модельній навчальній програмі «Культура добросусідства. 5-6 класи» для закладів загальної середньої освіти надано гриф «Рекомендовано Міністерством освіти і науки України». Програма «КД» стала однією з 75 модельних навчальних програм для базової середньої освіти, у змісті яких реалізуються концептуальні засади нового Державного стандарту базової середньої освіти, затвердженого Постановою Кабінету Міністрів України від 30 вересня 2020 року № 898. Саме ці навчальні програми стануть основою для розроблення нової навчальної та методичної літератури для 5-9 класів у майбутньому.

P.S.: З модельними навчальними програмами можна ознайомитися на сайті Інституту модернізації змісту освіти  за покликанням: http://surl.li/zxld

Модельна навчальна програма «Культура добросусідства. 5-6 класи» для закладів загальної середньої освіти (автори: М. А. Араджионі, О. Г. Козорог, Н. І. Лебідь,В. І. Потапова, І. К. Унгурян) знаходиться в розділі «Соціальна і здоров’язбережувальна освітня галузь»